Додому НОВИНИ Влада і громада Військова частина возила своїх новоприбулих строковиків на екскурсію.

Військова частина возила своїх новоприбулих строковиків на екскурсію.

560
ПОДІЛИТИСЬ

Керівництво військової частини – польова пошта В3231 вирішило організувати для свого молодого поповнення культурний відпочинок. У супроводженні екскурсовода із Музею історії Бердичева та відповідальних військовослужбовців хлопці відвідали Монастир Босих Кармелітів, Музей історії та костел Святої Варвари. У екскурсійну програму увійшло також катання на картах і відвідування кафетерію. Активна подорож околицями міста вдалася. Строковики з нетерпінням чекають наступного подібного виїзду.

Коментарі.

“Були у католицькому соборі. Цікаво. Нам доволі стисло, але зрозуміло та змістовно розповіли про історію його створення. Особливо сподобався музей, представлена у ньому українська культура. Ще до служби хотів потрапити до Бердичева. Тепер я нарешті тут, щоправда трохи у іншому форматі, ніж планував, не просто у ролі гостя, туриста, а у ролі солдата”, – поділився враженнями строковик Назім Валієв.

“Після екскурсії виникло бажання відвідати бердичівський парк”, – прокоментував краматорський хлопчина Кірєєв Руслан.

“Мені Бердичів сподобався. Гарне, маленьке місто. Був би і не проти тут жити, але поки маю інші плани. Наразі, після екскурсії хотів би просто посидіти у парку з хорошою книжкою. Порівняно з Харковом, у Бердичеві повітря чистіше. Доволі приємні люди. Загалом, місто викликає лише позитивні емоції. Вважаю, що моя строкова служба почалася вдало”, – емоційно та натхненно після екскурсії висловився харків’янин Альберт Шльонський.

“З нами були капітан Олександр Анатолійович Сірик, молодший лейтенант Катерина Бугайчук, наш замполіт лейтенант Людмила Забалуй та прикомандирований курсант Дар’я Краснобриж. Поки що нас познайомили лише із частинкою Бердичева, але мені уже дуже сподобалося. Костел Святої Варвари та кляштор Босих Кармелітів – це саме те, що я хотів би відвідати у першу чергу. Адже чув: це споруди старовинні. Упродовж екскурсії дізнався ще і не менш цікавий факт: у костелі святої Варвари вінчався сам Оноре де Бальзак. Стало приємно – власноруч доторкнувся до історії. З вікна автобуса неможливо познайомитися із містом повністю. Але наша полуднева прогулянка дала мені зрозуміти, що з Бердичевом спрацююся. Особливо хотілося б пройтися руслом ріки Гнилоп’ять, добре роздивитися околиці монастиря”, – поділився емоціями та планами солдат Іван Копча.

К.В. Бугайчук, прес-офіцер
військової частини – польова пошта В3231.