Додому НОВИНИ «Вікторія» – найрозумніше ім’я Бердичева та інші результати діджитал-олімпіади «На Урок»

«Вікторія» – найрозумніше ім’я Бердичева та інші результати діджитал-олімпіади «На Урок»

477
ПОДІЛИТИСЬ

Восени 2019 року освітній проект «На Урок» провів безкоштовну інтернет-олімпіаду серед учнів 1-11 класів, у якій узяли участь пів мільйона дітей України. Бердичівський район та м. Бердичів продемонстрували високу зацікавленість, адже до конкурсу долучилися 2 тисячі учнів регіону, а всього учасників Житомирської області – 12 тисяч.

У регіоні найвищих результатів у конкурсі досягли учениці з іменем Вікторія, а по Україні «найрозумнішими» є Дем’ян та Євангеліна.

Щосезонні діджитал-олімпіади «На Урок» проводяться з 16 предметів та пропонують новий підхід проведення конкурсів. За результатами осінньої олімпіади-2019, середній бал Бердичівського району складає 59,7, а міста – 71,2.

Цікавий факт: найактивнішими учителями регіону є Гуменюк Ольга (ЗОШ №18), Каленська Наталія (ЗОШ №12), Флашнер Олена (ЗОШ №18), Шибецький Євгеній (ЗОШ І-ІІІ ст. №6 ім. І.В.Житниченка) та Ярандіна Тетяна (Гришковецька гімназія).

Українці звикли до традиційного формату олімпіад: коли найкращі учні конкурують між собою та їдуть у інший навчальний заклад або місто. Натомість «На Урок» запропонував новий підхід: узяти участь у змаганні може будь-який учень, незалежно від шкільних оцінок та місця проживання. Окрім того, завдання конкурсу перевіряють не тільки знання предмету, а ще й ерудицію та креативність. По проходженню діджитал-олімпіади кожен учасник та вчитель отримує нагороди.

Найвищі показники знань продемонстрували такі школи Бердичівського регіону:

  1. ЗОШ №12.
  2. ЗОШ №18.
  3. Половецька загальноосвітня школа.
  4. Гришковецька гімназія.
  5. ЗОШ №7 ім. Віктора Пастуха.

Низька конкуренція, рівний доступ до освіти та її діджиталізація – напрямок руху, який обирає не тільки українська освіта, але й бердичівські школярі 21-го століття.