Додому Колонка редактора Він дотримав слова…

Він дотримав слова…

753
ПОДІЛИТИСЬ

27 листопада минулого року в газеті “Земля Бердичівська” була опублікована наступна замітка:

Члени моєї родини і, зокрема, мій батько, який пройшов фінську, а потім і другу світову війну та відбудовував країну, в цьому році йому виповнилося б 100 років, були свідками тих страшних голодних років. Тому вважаю справою честі побудувати меморіал, який буде пам’яттю про безвинно померлих людей.

Містобудівна рада погодила місце встановлення та проект пам’ятника, виготовленого за власні кошти. Тому зразу ж після отримання дозволу міськвиконкому на його встановлення продовжу цю роботу і обіцяю бердичівлянам, що в наступному році завершу встановлення пам’ятника.

Анатолій Кашпірук


І Анатолій Васильович дотримав слова. Меморіал створений. А.Кашпірук дякує всім, хто допоміг йому в цьому, зокрема, Володимиру Ліпецькому, Олександру Сітаку, Олександру Кіщуку, Сергію Гуменюку, Роману Левицькому, Володимиру Кондратюку, Валерію Приймаку, Ользі Нагорній, Анатолію Маюну, Леоніду Голубу, Олександру Нехворовському, Миколі Адамчуку, земляку, а нині громадянину США Леоніду Поліщуку.

Запрошуємо взяти участь у відкритті меморіалу та вшануванні жертв Голодоморів, які відбудуться 25 листопада о 15.30 на перехресті вулиць Володарського та Чуднівської.

Володимир Кравченко