Додому НОВИНИ Влада і громада “Він завжди був з нами і в радості, і в біді”

“Він завжди був з нами і в радості, і в біді”

526
ПОДІЛИТИСЬ

4 квітня Бердичівщина попрощалась з директором пивоварного заводу Леоном Романовичем Ліпецьким.

На траурному мітингу, який пройшов в міському Палаці культури, а потім на території пивзаводу всі виступаючі, а це були міський голова Василь Мазур, представники рідного заводу, установ освіти, медицини, культури, громадських організацій, депутати, колеги-пивовари з інших заводів, друзі крізь сльози згадували про Леона Романовича як Людину з великої літери, яка внесла великий вклад в розвиток Бердичева, підприємства і залишила гарний слід на цій землі та в душах дуже багатьох людей.

Леон Романович Ліпецький в непростих умовах ринкової економіки, в період жорсткої конкуренції не звільнив, не скоротив жодної людини, а зумів модернізувати завод, і найголовніше, зберіг колектив. “Коли він був поряд з нами, ми всі були впевнені в завтрашньому дні. Він завжди був з нами в радості і біді”, – ділились спогадами заводчани.

Леон Романович був нагороджений багатьма міськими, обласними, державними та міжнародними нагородами, Почесний громадянин Бердичева. Але, напевно, найголовнішою його якістю, як розповідали ті, хто не мав змоги виступити, була його добра душа, адже нікому з тисяч простих людей, які звертались до нього за допомогою, він не відмовив. Був завжди простим, доступним і людяним.

Після прощання траурна процесія пройшла до собору Святої Варвари, де відбулась панахида.

Поховали Леона Романовича Ліпецького поруч з його дружиною Кароліною Іллівною.

Володимир Кравченко