Додому НОВИНИ Влада і громада Вісті з Семенівської ОТГ

Вісті з Семенівської ОТГ

339
ПОДІЛИТИСЬ

30 червня за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової до Семенівської ОТГ завітала Коваленко Олена Володимирівна – регіональний координатор взаємодії з громадськістю в Житомирській області. Індикатором діяльності Уповноваженого є обізнаність громадян про наявність регіональних представництв і надання ними людям допомоги. До відома працівників було доведено про призначення Людмили Денісової Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, яка одним зі своїх напрямків визначила екологічну безпеку. Було багато сказано та роз’яснено про доступ до публічної інформації та безліч іншого.


В цей же день в с.Іванківці Семенівської ОТГ відбулась робоча нарада по місцевих податках і зборах, які поступають до місцевого бюджету. Адміністрування таких податків: земельний податок, єдиний податок та фіксований с/г податок, податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, туристичний збір тощо обов’язок місцевого самоврядування.

Висновок тільки один: за активної позиції місцевого самоврядування громади можуть розвиватись. Зокрема, кожен мешканець територіальної громади має вболівати за своє село. Податки, сплачені від діяльності на території громади, це надходження до місцевого бюджету. Присутні внесли свої пропозиції та зауваження, а також обговорили проблеми і шляхи вирішення, які стосуються наповнення місцевого бюджету.