Додому НОВИНИ Бізнес “Вітал”: передові методи лікування вже в Бердичеві

“Вітал”: передові методи лікування вже в Бердичеві

2967
ПОДІЛИТИСЬ

Повернути довіру до вітчизняної медицини як до галузі, в якій на зміну застарілим методам лікування прийшли новітні технології, в якій ветхе устаткування поступилося надсучасному обладнанню, а за усунення хвороби беруться не байдужі до людського здоров’я ремісники-“скальпелі”, а кваліфіковані професіонали-практики, натхненні в обраному покликанні… Із цим стійким наміром у 2017 році у м. Бердичеві створили клініку малоінвазивної хірургії “Вітал”, що розмістилась на третьому поверсі головного корпусу Центральної міської лікарні (вул. Здоров’я, 1).

Малоінвазивна хірургія сьогодні – це “вищий пілотаж” в області оперативних втручань. Це унікальна можливість сказати “ні!” болю, небезпеці, травмуванню органів і тканин, довгій, часто болісній, реабілітації. Це реальна можливість уникнути великих розрізів та швів, а з ними – неприглядних рубців та шрамів. Зрештою, всього того, що несе із собою класична порожнинна операція.

І клініка малоінвазивної хірургії “Вітал” у Бердичеві пропонує саме таку “медицину без болю”. Спеціалізуючись на передових, високоінформативних та малотравматичних методах діагностики й лікування, наші лікарі працюють за наступними основними напрямками:

– хірургія;
– урологія;
– хірургія й урологія (дитяча);
– гінекологія;
– ультразвукова діагностика;
– кардіологія.

У ролі надійних союзників клініки малоінвазивної хірургії “Вітал” з охорони нашого здоров’я виступає провідна німецька фірма Karl Storz – виробник надсучасного медичного устаткування. Новітній комплект лапароскопічного обладнання, найновіші комплекти для лазерної та пневматичної літотрипсії, за останнім словом техніки обладнання для електрохірургії з функцією проведення біполярних трансуретральних резекцій – мабуть, не буде перебільшенням стверджувати, що за рівнем оснащеності цей заклад у Бердичеві є чи не найпотужнішим не лише в області, але й у цілому регіоні. І вже точно мало хто в Україні має на сьогодні високотехнологічну “начинку”, рівну тій, що наповнює операційний блок клініки “Вітал”. Щодо кабінету діагностики, то він оснащений системою УЗД експертного класу від всесвітньовідомих американців із General Electric. Сучасний апарат ультразвукової діагностики LOGIQ F6 з ефектом Доплера допоможе поставити правильний діагноз та забезпечити високу якість надання послуг. В клініці “Vital” можна пройти такі види УЗД:

– УЗД серця (ехокардіографія);
– УЗД органів черевної порожнини;
– УЗД сечостатевої системи;
– УЗД щитоподібної залози;
– УЗД молочних залоз;
– УЗД м’яких тканин (шкіра, п/ш клітковина, л/вузли, сухожилля, м’язи);
– УЗД судин голови та шиї;
– УЗД судин верхніх та нижніх кінцівок;
– УЗД суглобів;
– УЗД органів малого тазу.

Кваліфікованість лікарів, їхні високі практичні навички та вміння, незмінне прагнення зростати професійно і, що дуже важливо, людяне ставлення до пацієнта: цей напрямок діяльності – у пріоритетах клініки малоінвазивної хірургії “Вітал”. Тут сформували колектив із кращих фахівців-медиків не лише з Бердичева, а й з Києва, Вінниці, Житомира та інших міст. Їхня майстерність, помножена на бажання оточити увагою та турботою, послугує гарною запорукою кінцевого успіху. А запорукою тепла, затишку та комфорту у стінах клініки “Вітал” стануть облаштовані усіма необхідними зручностями палати.

Відчувши проблеми зі здоров’ям, згадайте про Бердичів та про клініку малоінвазивної хірургії “Вітал”. У нас із вами одні цінності й одні прагнення – бачити одне одного здоровими.

З англійської “Вітал” перекладається як “життєво необхідно”,
“життєво важливо”, “насущно”, “суттєво”.
І повірте, свій “корабель” ми назвали так недарма!