Додому НОВИНИ Влада і громада Вітання голови райдержадміністрації Е.Є. Томашевського з Днем Соборності України

Вітання голови райдержадміністрації Е.Є. Томашевського з Днем Соборності України

834
ПОДІЛИТИСЬ

Шановні жителі та гості Бердичівщини!

tomashevskiy1Нині великий день – день Соборності України, який знаменує собою одну з найбільших перемог нашого народу – возз’єднання на своїй землі, в одній державі, визволених з неволі двох частин України – Наддніпрянщини і Західної України. 22 січня український народ святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна – нероздільна, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ, незалежно від поглядів і переконань.

Майже століття відділяє нас від події, якій судилося стати визначною сторінкою в історії українського державотворення. 22 січня 1919 року на Софіївській площі у Києві було урочисто проголошено об’єднання Української і Західно-Української народних республік. Цю знаменну дату в нашому історичному календарі ми лише тепер починаємо осмислювати та по – справжньому цінувати на громадському і державному рівнях. Сьогодні ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно і духовно багатої, вільної, незалежної, демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Нехай цей день принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, району, області, країни. Бажаю кожному жителю нашого краю міцного здоров’я, миру, злагоди, сил та натхнення, нових досягнень на благо рідної Бердичівщини і неньки України.

Зі святом Соборності України Вас, жителі Бердичівського краю!

З повагою, голова райдержадміністрації Е.Є. Томашевський