Додому НОВИНИ Влада і громада Вітання голови райдержадміністрації Е.Є. Томашевського з Новим Роком та Різдвом Христовим

Вітання голови райдержадміністрації Е.Є. Томашевського з Новим Роком та Різдвом Христовим

721
ПОДІЛИТИСЬ

Вітаю Вас із світлими наступаючими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ці зимові свята завжди несуть радісні і чисті почуття, очікування дива, чогось прекрасного і неймовірного, вселяють віру у те, що здійсняться всі заповітні бажання і мрії. 

Зовсім скоро у кожному домі засяють новорічні вогники, красуні – ялинки радуватимуть око, діти співатимуть колядок та щедрівок, і ми, мимоволі, згадаємо рік, що минає. Так, він був складний для всього українського суспільства, для держави. Відбулося багато змін,  впроваджено реформи, важкі випробування випали на долю українського народу, важливі і неординарні рішення приймали у вищому керівництві держави. Проте, незважаючи на всі виклики сьогодення, вдалося зберегти стабільність і віру у те, що найбільші цінності нашого народу – мудрість, духовність, оптимізм, працьовитість і небайдужість, є запорукою того, що ми гідно подолаємо всі негаразди і перешкоди.

Зустрічаючи Новий рік, побажаймо один одному Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруймо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним. Я зичу вам розпочати й прожити прийдешній рік з подвоєними силами та енергією. Нехай Різдвяна зірка осяє кожного з Вас і на всіх зійде Божа благодать. Нехай смачною буде кутя, а щедрувальники засіють Ваш дім зерном любові, віри та надії

Миру, добра і злагоди всім нам у Новому 2017 році!!!

З повагою,
голова райдержадміністрації
Е.Є. Томашевський