Додому НОВИНИ Влада і громада Вітання голови райдержадміністрації Людмили Димидюк з Днем місцевого самоврядування в Україні

Вітання голови райдержадміністрації Людмили Димидюк з Днем місцевого самоврядування в Україні

294
ПОДІЛИТИСЬ

Від щирого серця вітаю з Днем місцевого самоврядування всіх, хто причетний до цього свята: депутатів обласної, районної та міської рад, голів об’єднаних територіальних громад, сільських голів, секретарів, службовців органів місцевого самоврядування, працівників виконавчих апаратів міської, районної та сільських рад, жителів всіх територіальних громад Бердичівщини.

Це свято громади кожного села, селища, міста, кожного їх мешканця, кожного з нас. Це свято, що об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей. Представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія.

Приємним є те, що через органи самоврядування громадяни мають можливість реалізувати своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика  відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення належних комфортних умов для проживання їх мешканців. Впевнена в тому, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягнення нових вершин і здобутків у розвитку району, області, держави.

У цей день висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Впевнена, що представники місцевого самоврядування завжди залишатимуться мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Особливі слова подяки в цей день – ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток.

Бажаю усім міцного здоров’я, миру, злагоди та добра.

Зі святом!

З повагою,
голова райдержадміністрації Людмила Димидюк.