ПОДІЛИТИСЬ

Шановні мешканці Бердичівщини!

ЛіпецькийЩиро і сердечно вітаю вас із Новим 2016-им роком та Різдвом Христовим!
Хай Новий рік увійде у ваші оселі з добром і радістю, злагодою і достатком, з надією і натхненням для нових здобутків!
Нехай ці величні зимові свята, як і всі дні наступного року, будуть щедрими на любов і доброту, взаєморозуміння і повагу, а Різдвяна Зоря запалить у ваших серцях вогонь віри, надії і впевненості у здійсненні найзаповітніших бажань.
Хай ваше життя осяє Боже благословення, а оптимізм утвердить вас на добрі справи.
Зичу міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку та щасливої долі вам і вашим родинам!
Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!

Леон Ліпецький, директор ТОВ “Бердичівський пивоварний завод”.


Сердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим, на котрі щороку чекаємо, як і колись, у дитинстві, сповнені надій та кращих бажань!

Рік, що минає, був нелегким – як для всієї країни, так і для кожного її громадянина зокрема.
Нині, напередодні Нового року, бажаю усім людям доброї волі здоров’я й довголіття, благополуччя й сімейної злагоди!
Нехай проблеми й негаразди залишаться у старому, 2015 році, а 2016 рік, який уже на порозі, хай буде щедрим на добрі, радісні події, відкриє для України гарні перспективи, збереже й зміцнить дух і єдність народу! А Різдво Христове нехай благословить нас на нові звершення, примножить віру в щасливе майбутнє!
Успіхів вам і удачі в усіх шляхетних починаннях!

Директор ПП “Аврора” Борис Чекановський.


Шановні воїни-афганці, однополчани та жителі Бердичівщини!

Міська та районна спілки ветеранів Афганської війни від щирого серця вітають вас з наступаючим Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо вам миру, злагоди, благополуччя у ваших родинах, міцного здоров’я та Божого благословення!


Шановні аграрії Бердичівського району!
Сердечно вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Хай надія, віра та любов до своєї професії надихають вас на виконання свого головного обов’язку – вирощувати святий хліб!
Низько кланяємось вам за вашу любов до матінки-землі і дякуємо за вашу самовіддану працю, адже саме аграрний комплекс при всіх незгодах показує найкращі результати серед інших галузей України. Здоров’я вам, миру, добра!

Ірина Унгурян, голова сільгосппідприємств району, Віктор Барановський, голова асоціації фермерів району.


Шановні працівники ТОВ “Українська ягода”! Шановні мешканці сіл Маркуші, Обухівка, жителі Бердичівщини!
Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дякуємо кожному з вас за сумлінну, добросовісну працю! Бажаємо всім вам в Новому, 2016 році, міцного здоров’я, радості і благополуччя та удачі у всіх ваших добрих справах, любові, злагоди, взаєморозуміння в родинах.
Нехай казкове сяйво Божої зорі принесе у ваші оселі чарівну атмосферу добра, радості та благодаті!

Керівництво ТОВ “Українська ягода”, депутат районної ради Євген Рильський.


Дорогі працівники та клієнти радіо-таксі “Лотос”!
Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новорічні свята – це завжди нові надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у незвідане майбутнє.
Тож нехай 2016 рік буде щедрим на сповнені мрії, подолані рубежі й перешкоди. Хай додасть він вам миру, здоров’я і сил, творчого завзяття і снаги, духовної величі і краси! Нехай родинний затишок, добро і благополуччя панують у ваших оселях!
Успіхів вам у праці та щастя у ваших помислах і діях!

Директор радіо-таксі “Лотос” Микола Побережний.


Шановні жителі Бердичівщини!
Сердечно вітаю вас з новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю, аби в нашій державі, у нашому місті, у кожному селі та селищі панували спокій, злагода і любов, дзвенів дитячий сміх, рідні та близькі люди були завжди поруч, а все задумане вдавалося втілити в життя. Нехай Новий, 2016 рік, принесе всім нам омріяний мир. Добра вам, благополуччя та Божого благословення!

Директор міського кооперативного ринку Микола Адамчук.


Шановні жителі міста і району!

Бажаю вам наснаги у щоденній праці, твердої впевненості у завтрашньому дні, сімейного затишку.
Нехай новорічна казкова мить принесе у ваші душа тепло, ніжність і любов, подарує радість, трудові та особисті здобутки, щедро засіє на ниві вашого життя добірне зерно добра, міцного здоров’я і щастя!
Щасливого вам Нового року і Різдва Христового!

Директор ПП “Хохлов”.


Шановні мешканці Бердичівщини!

Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим, які з дитинства ми поєднуємо з відчуттям свята, пухнастого снігу, запахом ялинки та щирого сподівання на диво.
Бажаю, щоб Новий, 2016 рік подарував нам такі відчуття, дав можливість дружнього спілкування та приніс багато значущих, гарних подій і реальних здобутків.
А Різдво Христове нехай благословить нас на нові звершення, подарує всім душевну рівновагу, наповнить серця світлими почуттями!

Директор стоматкабінету “Дента” Валерій Барановський.


Шановні вчителі, вихователі, працівники системи освіти, педагоги, працівники, які знаходяться на заслуженому відпочинку, учні, вихованці дитячих садочків, батьки!
Від усієї душі вітаємо вас з Різдвяними святами та Новим 2016 роком!

Нині всі ми прагнемо справді нового життя, вкладаючи в це поняття не абстрактний, а цілком конкретний зміст: ми хочемо миру й затишку, дитячого сміху і звичайної щоденної гарно оплачуваної праці, сонця й квітів, досвітнього співу пташок і надвечірньої тиші, яскравих Новорічно-Різдвяних свят.
Бо ми, як ніколи за останні десятиліття, живемо мріями про мир, здоров’я і благополуччя наших дітей, коли батьки не литимуть сльози на могилах найдорожчих людей.
Нехай ці свята завітають у ваш дім з Божою милістю та благословенням на добрі справи, подарують вам віру й надію на кращі зміни в житті, зігріють теплом і любов’ю вашу душу і вашу оселю!
Щиро бажаємо вам безмежної радості, благодаті, добробуту та духовної величі, міцного здоров’я та щастя!
Нехай вас та ваші родини супроводжує по життю Господь, дарує вам свою любов, невичерпну енергію, душевний спокій, наснагу для творення добра задля ближнього!
Упевнені, що й надалі ви служитимете великій меті – навчати й виховувати високоосвічену зміну, справжніх патріотів України.
Нехай Бог почує нашу спільну молитву про мир в Україні!
Єднаймося і в захисті наших профспілкових прав! Будьмо разом!
Віримо в Україну! В єдності – наша сила!

ТВОН управління освіти і науки І.І. Катинська,
голова міської профспілки працівників освіти і науки А.М. Цвєткова.


Шановні освітяни, працівники шкіл та дошкільних закладів, ветерани педагогічної праці, учасники навчально-виховного процесу, спонсори та меценати!

Сердечно вітаємо Вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає був для нас важким економічно та соціально напруженим, затьмареним воєнними подіями на сході країни, погіршенням життєвого рівня. Але ви – освітяни району, впевнено і сумлінно виконували свій професійний обов’язок – навчання і виховання дітей та учнівської молоді, докладами максимум зусиль для створення сприятливих умов навчання і праці.

Віримо в те, що всі негаразди відійшли, а Новий 2016 рік принесе позитивні зміни, нові враження й оптимізм, впевненість і стабільність, буде для нас щедрим на творчі успіхи і злети, досягнення та перемоги.

Хай засіє рік новий кожен трудовий колектив, кожну вашу родину багатством, добром, щастям і наповнить кожен день щедрістю людської шани та поваги.

Нехай новорічні та різдвяні свята додадуть вам життєвих сил, міцного здоров’я, терпіння і мудрості.

Хай у ваших домівках буде родинний затишок, мир, злагода і добробут.

З повагою і вдячністю, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Муренко,

голова райкому профспілки працівників освіти Лідія Лук’янчук.


Шановні працівники ПП “Климчук”! Шановні мешканці Бердичівщини!
Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новорічні свята – особливі для кожного з нас. Так уже традиційно склалося, що у ці дні ми підбиваємо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2016 рік було прожито недарма.
Нехай у наступному році на вас чекають нові перспективи, життєвий успіх, добробут та процвітання! Бажаємо вам міцного здоров’я, щирого кохання, фінансового підйому, сонячного настрою та радості від кожного нового дня! Нехай Новорічні свята подарують вам радість, гарний настрій та здійснення всіх бажань!

Директор ПП “Климчук” Світлана Климчук.


olianiukШановні працівники СТОВ “Урожай”! Шановні жителі Бердичівщини!
Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Напередодні новорічних свят хочеться побажати, щоб у кожну вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.
Зичу вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!
Бажаю гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!

Керівник СТОВ “Урожай” Віктор Олянюк.


Дорога Хажинська родино!

Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком і Різдвом Христовим.Новорічно-різдвяні свята для всіх нас з дитинства улюблені і радісні,наповнені світлом очікування дива й надії.Нехай ці традиційно світлі добрі свята Ваші сімї зустрінуть у теплій атмосфері та священне світло Віфлеємської зорі освітить Ваші серця благодаттю і любовю,а з першою колядкою в кожну родину хай увійдуть гаразди і достаток,мир і злагода.Здоровя,успхів,радості і Божої благодаті кожному з Вас дорогі односельчани.! Нехай Новий рік додасть Вам віри в майбутнє,життєвих сил,всі труднощі будуть переможені,а успіх супроводжує скрізь та у всьому.Сподіваємось Новий рік стане для Вас успішним і плідним,щедрим на здобутки та добрі справи.

З повагою, сільський голова Семенюк Н.В і депутати сільської справи.


Шановні жителі села Слободище!

Прийміть сердечні вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Нехай ці прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутнє.
Зичу вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя, гапрного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!

З повагою, сільський голова Р.В. Кваша.


Шановні мешканці Слободищанської територіальної громади!
Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб 2016 рік приніс всім нам довгоочікуваний мир, а в кожну домівку добробут, благополуччя, родинний затишок і здоров’я!
Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!

Депутат районної ради Надія Мочульська.


Шановні мешканці Осиківської територіальної громади!

Хай Новий рік та Різдво Христове принесе кожному мешканцю територіальної громади справжнє економічне піднесення, результати якого відчує кожна сім’я!
Добра і щастя всім вам!

Депутат районної ради Віктор Лащук.


Шановні мешканці району! Дорогі земляки з сіл Іванківці, Семенівка, Садки!
Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Це усіма нами з дитинства улюблені і радісні дні, наповнені світлом спільної радості, очікування чуда і казки, душевного тепла і надії.
Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай прийдешній рік виправдає ваші добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння і любов!

З повагою, ваш земляк Олександр Дмитрук.


Шановні ветерани УБД!

Міськрайонна організація “Бойове братство” щиро вітає вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Від усього серця бажаємо вам родинного затишку та злагоди. Нехай усі ваші сподівання втіляться в життя, а Новий рік додасть сили, наснаги, енергії для добрих справ!

М. Вахніцький, голова організації.