Додому Вітання Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим від політичних партій Бердичівщини

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим від політичних партій Бердичівщини

1464
ПОДІЛИТИСЬ

Дорогі земляки!
Бердичівська міська партійна організація та депутатська фракція “ВО “Батьківщина” щиро вітає вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла й надії.
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2015 рік був прожитий не дарма.
Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями.
Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться.
Щиро бажаємо вам щастя. Творчих натхнень, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань, усіх мрій та задумів, міцного здоров’я на довгі роки. Нехай ці веселі свята принесуть у кожну домівку радість, затишок та добробут, благополуччя, родинне тепло, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких вам людей, щасливих та яскравих подій та усього самого найкращого! Нехай панують у ваших домівках Мир, Взаємопорозуміння, Любов та Спокій, а наступний рік стане для нашої рідної України Роком Миру, злагоди та процвітання.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!!!


Дорогі жителі та гості Бердичівщини!

rudykМаємо велику честь привітати усіх з Новим роком та Різдвом Христовим.

Хай рік, в який ступаємо, підходить до нас під знаком миру і добра, любові й поваги до ближнього, буде роком чистих помислів і добрих справ та багатим на нові здобутки і приємні події.

Бажаємо усім міцного здоров’я, віри в процвітання нашої країни. Нехай збуваються мрії, нехай удачі й благодать приходить у кожен дім. Творімо, шукаймо, підкорюймо вершини наук – хай у всьому допомагає нам Спаситель.

Христос рождається! Славіте Його!

З глибокою повагою, Олена Рудик,
голова Бердичівської районної парторганізації “ВО “Батьківщина”


lujanskiyШановні жителі міста та району!
Вітаю вас з новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю міцного здоров’я, щастя, здійснення мрій, удачу, злагоди та любові!
Я переконаний, що тільки разом з вами, наші дорогі земляки, ми зможемо забезпечити мир на українській землі, процвітання нашого міста Бердичева та Бердичівського району, успіх кожної родини та щасливе майбутнє наших дітей!

З повагою та найкращими побажаннями, голова Патріотичної партії С.І. Лужанський.


Шановні мешканці Бердичівщини!
Міська та районна організації Радикальної партії України сердечно вітають вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо, щоб Новий рік приніс кожному з вас мир, добре здоров’я, достаток і багато радісних днів! Нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!


Шановні жителі Бердичівщини!

samopomich_berdВітаючи вас з Новим роком та Різдвом Христовим щиросердечно просимо Бога, щоб Новий 2016 рік приніс Україні мир, а всім вам життєвий успіх, добробут та процвітання, міцне здоров’я, сонячний настрій та радість від кожного нового дня. Нехай Новорічні свята подарують вам здійснення всіх бажань!

Міська та районна організації об’єднання “Самопоміч”.


Шановні міста і району!

Зустрічаючи Новий рік та Різдво Христове побажаємо один одному віри в себе і в нашу Україну. Поділімось найдорожчим – любов’ю і теплом сердець, увагою і турботою. Нехай Новий рік подарує кожному з нас мир, спокій і справедливість!

Міськрайонна організація ВО “Свобода”.


Дорогі мешканці Бердичівщини!
Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай 2016 рік буде для всіх вас щедрим, відкриє нові горизонти, примножить оптимізм і сили, а плідна праця принесе успіх та процвітання нашій державі і усім її громадянам!

Міськрайонна організація патріотів України (Укроп).