Додому НОВИНИ Влада і громада Вітання Народного депутата України Олександра Ревеги з Днем Соборності України

Вітання Народного депутата України Олександра Ревеги з Днем Соборності України

832
ПОДІЛИТИСЬ

revega_1Дорогі мої земляки! Щиро вітаю Вас з однією з найвеличніших дат в історії становлення нашої Батьківщини – з Днем Соборності України.

Наші славні предки – покоління українських патріотів, здавна мріяли про єдину та неподільну державу, усім серцем вболіваючи за процвітання, мир і спокій на рідній землі. Саме завдяки їм 22 січня 1919 року було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, та над єдиною, неподільною країною гордо замайоріли жовто-сині прапори. Проте, цьому передував складний, тернистий шлях.

На вівтар незалежності, соборності, державності незламні борці приносили найдорожче, що мали – свої життя. Ці щирі патріоти стали взірцем для прийдешніх поколінь – нас із вами, наших дітей, тих мужніх хлопців, котрі нині боронять українські кордони від агресора. Вони – Герої, які з гідністю і честю пишуть нові сторінки історії України. У боротьбі народжується нова нація – нація патріотів, чесних, сміливих людей. Пишаюся, що я живу на одній землі із такими людьми!

Переконаний, що, незважаючи ні на що, територіальна цілісність України відновиться і навіки залишиться непорушною. В єдності – наша сила! Слава Україні і її народові!Хай береже Вас Господь, а свята йорданська вода зціляє й об’єднує наші душі, примножує достаток у кожному домі, засіває щастя та дарує міцне здоров’я на многії літа!

З повагою, народний депутат України Олександр Ревега