Додому НОВИНИ Влада і громада Вітання приймали працівники водного господарства

Вітання приймали працівники водного господарства

719
ПОДІЛИТИСЬ

У першу неділю червня щорічно Україна відзначає День працівників водного господарства. Традиційно з нагоди відзначення професійного свята, сьогодні, 29 травня 2018 року, у актовій залі Бердичівського міжрайонного управління водного господарства відбулися урочисті збори колективу.

Зібрання розпочав начальник управління водного господарства Володимир Наумчук, який привітав колег із наступаючим святом, коротко розповів присутнім про підсумки і досягнення у роботі та надав слово для вітання гостям свята.

Заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк і начальник організаційного відділу апарату Бердичівської районної ради Лариса Савенко привітали професіоналів своєї справи, наголосили на важливості роботи працівників водного господарства і вручили Почесні грамоти і грошові нагороди працівникам Бердичівського міжрайонного управління водного господарства. Людмила Димидюк зачитала і вручила Вітальний лист керівництву управління.

Голова Великоп’ятигірської сільської ради Олег Коріненко також вручив вітальний лист керівнику водного господарства, а Володимир Наумчук відзначив грамотами і грошовими преміями своїх підлеглих.

За особистий внесок у розвиток і зміцнення галузі водного господарства, високу професійну майстерність та з нагоди професійного свята – Дня працівників водного господарства Почесні грамоти від керівництва райдержадміністрації та районної ради отримали ремонтувальники руслового Бердичівської експлуатаційної дільниці – Володимир Петричук та Михайло Кулик.

Прес-служба райдержадміністрації.