Додому НОВИНИ Влада і громада Вітаємо з Днем незалежності України!

Вітаємо з Днем незалежності України!

675
ПОДІЛИТИСЬ

Шановні мешканці Бердичівщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди державних свят – Дня Прапора України та Дня Незалежності України!

26-річницю ми продовжуємо відзначати в непростий час, коли на території нашої країни йдуть бойові дії. Але наше суспільство, всі ми відповідальні перед своїми дітьми і внуками за те, яким буде майбутнє України, чи запанує злагода та достаток в нашій Державі. І нині, як ніколи, кольори нашого державного прапора стали символами єднання нашого народу, а незалежність і єдність – найкращими побажаннями рідній Україні.

Щиро вітаємо вас, шановні мешканці Бердичівщини зі святами і бажаємо міцного здоров’я і натхнення на добрі справи, на славу України!

Василь МАЗУР,
міський голова.

Софія Томашевська,
голова районної ради.

Едуард Томашевський,
голова райдержадміністрації.


24 серпня – 26 річниця Незалежності України!

Дорогі мої земляки!

Нашій державі, нашій рідній Україні виповнюється 26 років. Це значить, що у вільній, незалежній демократичній Україні зросло нове покоління людей, а сама Україна сталася, ствердилася і відбулася. Ніхто і ніколи більше не поставить під сумнів існування України, української нації, українського народу.

За всі ці роки було в нашій історії багато успіхів, багато доброго, щасливого і радісного. Але були і прикрощі та невдачі, розчарування та втрати. Так уже ведеться в світі, що процес державотворення не може бути легким та безхмарним, що і підтверджують військові дії на Сході України.

Дорогі співвітчизники! Щиро, від усього серця вітаю вас з Днем Незалежності України!
Бажаю вам та вашим родинам щастя, радості, успіхів, сімейного затишку і любові. Бажаю вам всього найкращого, що є в цьому світі. Вірте в Україну, любіть її, поважайте свою державу. Все буде добре, Україна – сильна!

Ігор Щесняк, генеральний директор
ПАТ “Бердичівський машинобудівний завод “Прогрес”.


Дорогі земляки!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!

Ми святкуємо 26 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі! За ці роки ми дійсно стали незалежними та вільними, довели всьому світові, що ладні боротися до кінця, аби відстояти свої права та свободи. Сьогодні український народ з мужністю долає усі труднощі, боронить батьківську землю та гідно чинить опір ворогам, які посягають на нашу волю та територіальну цілісність. Перемога буде за нами – бо за нами правда!

Нехай у цей день серця справжніх українців сповнюються гордістю за свою державу, прагненням до єдності та порозуміння.

Нехай це свято духмяним серпневим запахом українського хліба принесе в кожен дім щастя, добро, порозуміння та згуртованість, мир та любові.

Зі святом вас!

Генеральний директор “SAFE GLASS FAKTORY”
Денис Сенаторов.


З Днем Незалежності, співвітчизники! Дорогі друзі!

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України, прийміть найсердечніше вітання і побажання:
У наші дні, коли День Незалежності набув справжнє значення і став правдивим святом для всіх патріотів України, благородні воїни знову захищають суверенітет і незалежність рідної землі, відстоюючи її територіальну цілісність і доводячи всьому світу свою незламність.

День Незалежності України – це горде національне свято, яке знаменує єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Від щирого серця й від усієї душі зичу землякам, рідним, друзям та колегам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щирої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної та процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

З святом Вас!

Директор ТОВ “Бердичівський пивзавод”
Володимир Ліпецький.


Шановні мешканці району!

Відзначаючи 26-річницю Незалежності України кожен з нас і, зокрема, мешканці району, роблять все, щоб агропромисловий комплекс і надалі був лідером серед усіх галузей України, і надалі давав вагому частку валютних надходжень державі.

Бажаю всім міцного здоров’я, сімейного затишку, і найголовніше – миру нашій Україні!

Голова районної організації БПП “Солідарність”
Володимир Сінько.


Шановні бердичівляни!

26 років тому українці здобули право самим вершити свою долю, жити в своїй незалежній Україні. Десятки поколінь приклали до цього дуже багато зусиль і жертв.
І нині наші воїни знову гинуть задля вільної України.

Щиро вітаю всіх з Днем Державного Прапора України, Днем Незалежності України і бажаю всім мирного неба, щастя, добра!

Голова міської організації ВО “Батьківщина”
Володимир Пономарчук.


Бердичівляни! Щиро вітаю кожного з вас з Днем Прапора та Днем Незалежності України!

У ці святкові дні хочеться побажати нашій Батьківщині перемоги, миру та добробуту! В такі нелегкі часи, коли український Крим анексовано, а на східних рубежах країни йде війна та щоденно гинуть патріоти, ми повинні розуміти, якою ціною здобувалася наша незалежність. Українці повинні бути єдиними і тоді ми зможемо воз’єднати нашу славну Україну!

Благослови Боже кожну українську родину!

Нехай процвітає наша сильна та незалежна Ненька Україна!

З повагою
Депутат Житомирської обласної ради, голова Бердичівської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка в Житомирській області 
Ігор Романський


Шановні жителі Бердичівщини та наші працівники “Зернової бази України”!

Щиро вітаємо вас з Днем незалежності. Це свято об’єднує наш народ у споконвічному прагненні до щастя і свободи. Бажання бачити Україну вільною і працьовитою, а свої родини заможними додає наснаги до наполегливої праці. Адже з самих малих і великих досягнень кожного з нас формується обличчя всієї нашої держави, саме ми відповідальні перед своїми дітьми та онуками за те, яким буде майбутнє України, чи запанує злагода та мир у нашому суспільстві.

Бажаємо кожній родині миру, здоров’я, щастя, добробуту. Нехай кріпне, процвітає наша вільна Україна!

З повагою: генеральний директор “Зернова база України” Алтинбек Мусабекович Мустапаєв,
директор Бердичівського елеватора Василь Олексійович Крет.


Шановні наші працівники лісових господарств м. Романова та Бердичева!

Щиро вітаємо вас з великим національним святом нашої держави – Днем Незалежності України.

Напередодні цього свята ми всі усвідомлюємо, що перед українським народом стоїть складне і велике завдання. Але ми впевнені, що разом, не зважаючи на політичні уподобання, ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави, покращення життя працьовитого народу України. Нам по волі Бога судилось втілювати у реальність головну мрію нашого народу – розбудувати незалежну Україну. Це не тільки велика честь. У першу чергу це повинна бути відповідальність діям перед новими поколіннями українців. З кожним роком розбудови української державності, ми розуміємо значення Незалежності для кожного громадянина. І це зрозуміло: усю повноту незалежності можливо зрозуміти лише з часом, коли минуться дні політичних протистоянь, коли запрацюють реальні механізми відповідальності влади перед народом, коли закон та мораль запанують на українських теренах. І так буде.
Зі святом вас, шановні жителі та працівники наших лісових господарств!

Бажаємо щастя вашим родинам, міцного здоров’я, добробуту!

З повагою,
директор ДП “Романівське лісове господарство АПК” Іван Мельник
та головний лісничий, голова профкому Леонід Волинець.


Дорогі співвітчизники та працівники лісгоспу!

Від усього серця хочемо привітати вас з великим святом – днем відродження нашої Батьківщини, Днем незалежності!

26 років тому здійснилася мрія багатьох поколінь українців: наша нація здобула право самостійно визначати свою долю у власній країні, а на карті світу з’явилася незалежна держава – Україна. До цього славетного дня з вірою у прекрасне майбутнє своєї Батьківщини українці йшли багато століть. Київська Русь, козацька держава, Українська народна республіка… Десятки поколінь робили все необхідне для того, щоб Україна стала незалежною, сильною та розвинутою країною.

Мудрість, працьовитість і велике бажання наших предків стати вільними сприяли здобуттю незалежності. Просимо вас і сьогодні так само впевнено дивитися у наше майбутнє та вірити в те, що через невеликий проміжок часу Україна стане шанованою в усьому світі, а наші діти з гордістю називатимуть себе Українцями.

Бажаємо миру, добра та злагоди. Нехай Господь Бог береже нашу Україну!

Віримо в кращу долю! Ми подолаємо всі труднощі, бо ми – Українці!

Олександр Мудревський, Григорій Івасюк.


Шановні мешканці Семенівської громади!

Щиро вітаю вас з 26-річницею Дня Незалежності України!

Цей день омріяний багатьма поколіннями українців, які заради державності нашої країни не шкодували свого життя. Проголошення Незалежності України дало нам змогу жити у вільній державі та на власний розсуд будувати її майбутнє.

Тож нехай у серці кожного завжди панує гордість за те, що ми – українці!

Семенівський сільський голова Наталія Семенюк.