Додому НОВИНИ Влада і громада Віхи її життя

Віхи її життя

1190
ПОДІЛИТИСЬ

2 липня Анжела Микитівна Цвєткова відзначатиме свій гарний ювілей!

На мою думку, трудова діяльність Анжели Микитівни поділена на дві частини.

Перша – це епоха розквіту піонерського табору “Сокіл”, який вона очолювала майже 20 років і через який пройшли тисячі мешканців Бердичівщини, багатьох інших регіонів України, а також діти з Польщі, Узбекистану, Білорусії та інших країн.

І досі, вже ставши дорослими, з теплотою згадують своє дитинство, проведене в “Соколі” мешканці США, Ізраїлю та інших країн.

І друга частина життя Анжели Микитівни – це робота в міській профспілці просвітян. Саме до неї в першу чергу з багатьох життєвих проблем звертаються вчителі-пенсіонери. І не тільки вони. Чи це стосується ювілейного дня народження, оздоровлення, чи проводи в останній шлях – все це не обходиться без допомоги і підтримки лідера міської профспілкової організації освітян Анжели Цвєткової.

Вона небайдужа до людських радостей і бід. І тому, люблять і поважають її колеги.

З ювілеєм, Анжело Микитівно!

Володимир Кравченко.


Голови профкомів освітянських закладів м. Бердичева щиросердно вітають Цвєткову Анжелу Микитівну, голову міському профспілки освіти і науки з 75-річчям, яке відзначатиме ювілярка 2 липня 2018 р.

Анжела Микитівна належить до когорти тих людей, які своєю життєвою позицією вносять у повсякдення яскраві фарби, додають оптимізму й надихають на добрі справи.

З любов’ю і повагою освітяни Бердичева іменують А.М. Цвєткову профспілковою богинею. Очолювана нею з 1984 року міська організація профспілки працівників освіти і науки є однією з кращих у Житомирській області.

Особистість на думку Василя Сухомлинського “розкривається в тому, що вона створює, в чому виражає себе, втілює свій розум, майстерність”, тобто значення людини в її справах. В Анжелі Микитівні органічно поєдналися іпостасі педагога-дослідника, профспілкового діяча й мудрої жінки.

Педагог з 56-річним стажем, вчитель-методист, “Відмінник освіти України”, член Національної спілки краєзнавців України. Нагороджена нагрудним знаком “За досягнення в освіті” та відзнакою Міністерства освіти і науки “Антон Макаренко”. Багато років була членом Центрального Комітету профспілки працівників освіти і науки України, членом Ревізійної комісії профспілки працівників освіти і науки, є справжнім лідером освітянського профспілкового руху, нагороджена нагрудним знаком “Заслужений працівник профспілки працівників освіти і науки”, “Злота відзнака”. Це досягнення Анжели Микитівни за роки її праці на педагогічній ниві і в профспілковій роботі. Та ключовими цінностями для неї завжди були родина, улюблена справа й повага до людей.

ЇЇ позитивна енергія, вміння співпрацювати з людьми здобули їй довіру і повагу у спілчан. Завдячуючи мудрому керівництву Анжели Микитівни, у міськкомі профспілки створилася згуртована команда однодумців і справжніх новаторів педагогічної справи, які постійно генерують свої творчі ідеї.

Напередодні Вашого поважного ювілею прийміть, шановна Анжела Микитівна, найщиріші і найкращі вітання.

Колеги і друзі від щирого серця
Вам шлють привітання, як здавна ведеться.
Ви сповнені світла, веселощів, щастя,
Поради нам Ваші потрібні всякчасно.
Чого забажаєте – хай у Вас буде,
Нехай і надалі шанують Вас люди.
За що б Ви не брались – удачу у всьому
Хай доля приносить до Вашого дому!