Додому ІНФОРМАЦІЯ В Бердичеві введено карантинні обмеження

В Бердичеві введено карантинні обмеження

540
ПОДІЛИТИСЬ

БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Державна надзвичайна протиепізоотична комісія
РІШЕННЯ
Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії
при Бердичівській міській раді
№1 від 09 лютого 2016 року

Заслухавши та обговоривши інформацію в.о. начальника управління ветеринарної медицини в Бердичівському районі Біленького В.Ф. щодо захворювання тварин на сказ, керуючись ст.44 ч. 4 Закону України “Про ветеринарну медицину” та діючою інструкцією “Про заходи по боротьбі зі сказом тварин”, затвердженої наказом головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 15.03.1994 р. №5, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Бердичівській міській раді

ВИРІШИЛА:

  1. Ввести карантинні обмеження зі сказу на територію вулиці Білопільська та суміжну територію, яка обмежована вул. Низгірецькою, Газопровідною та провулком Степанюка, з 09.02.2016 року.
  2. Оголосити загрозливою зоною територію м. Бердичева.
  3. Заборонити громадянам, що проживають по вул. Білопільська без дозволу управління ветеринарної медицини в Бердичівському районі продаж, передачу іншим громадянам тварин всіх видів, які утримуються в їх господарствах, на період карантинних обмежень.
  4. Затвердити заходи з оздоровлення і профілактики захворюваності тварин на сказ.
  5. Рекомендувати управлінню ветеринарної медицини в Бердичівському районі (Гриченко А.І.) постійно проводити з населенням роз’яснювальну роботу щодо профілактики та попередження захворювання на сказ з використанням всіх форм і методів пропаганди (виступи по телебаченню, на радіо, статті в друкованих виданнях).
  6. Райдержлікарні ветеринарної медицини (Наімов Д.Д.) забезпечити проведення всього комплексу ветеринарно-профілактичних та оздоровчих заходів.
  7. Бердичівського районного управління головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області (Биков В.М.) визначити перелік осіб, які мали контакт з хворою твариною.
  8. Центральній міський лікарні (Бабікова Л.М.) розглянути доцільність профілактичного лікування громадян, які проживають за адресою вул. Білопільська.
  9. Директорам учбових та дошкільних закладів провести роз’яснювальну роботу щодо попередження захворювання на сказ та поводження з домашніми і безпритульними тваринами.
  10. Управлінню житлово-комунального господарства (Повійчук О.М.), відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (Рябушко В.М.), вирішити питання щодо створення бригади з відлову безпритульних тварин.

10.1. Звернутися до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства з проханням про надання дозволу Бердичівській міськрайоній раді товариства мисливців і рибалок на відстріл червоної лисиці, безпритульних тварин в мисливських угіддях та зелених зонах навколо міста.

Голова комісії С.П. Онофрійчук
Секретар комісії
М.В. Скалозуб