Додому НОВИНИ Влада і громада В Бердичівському виправному центрі (№108) проведені святкові заходи з нагоди відзначення річниці...

В Бердичівському виправному центрі (№108) проведені святкові заходи з нагоди відзначення річниці ухвалення Декларації про державний суверенітет України.

710
ПОДІЛИТИСЬ

На днях в Бердичівському виправному центрі управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області (№108) з засудженими установи були проведені заходи з нагоди відзначення річниці ухвалення 16 липня 1990 року прийняття Верховною Радою України Декларації про державний суверенітет України.

В клубі установи читалась лекція присвячена річниці ухвалення Декларації про державний суверенітет України з демонстрацією документальних фільмів на патріотичну тематику. Також були проведені спортивні змагання з міні-футболу, шахів, гирьового спорту серед засуджених. В бібліотеці, яка знаходиться на території установи, з ініціативи адміністрації виправного центру, було створено тематичну виставку присвячена цій даті.

Всі засуджені мали змогу переглянути телерепортажі з урочистих заходів в столиці України та обласних центрах.

Артур Михайловський,
старший інспектор ГКАР.

IMG_6995 IMG_6991 IMG_6994