Додому НОВИНИ Культура В Бердичівському виправному центрі (№108) відбулися урочисті заходи з нагоди Дня незалежності...

В Бердичівському виправному центрі (№108) відбулися урочисті заходи з нагоди Дня незалежності України.

657
ПОДІЛИТИСЬ

Одним із самих головних та значущих свят для кожної держави, беззаперечно, є День незалежності. Ця подія стала знаменною для українців, зумовила суттєві зміни в суспільстві та в свідомості народу. Отримавши незалежність, ми разом з тим отримали й можливість самим відповідати за свої дії, за своє майбутнє. Не забуваємо ми й свого багатовікового минулого, цінуємо пращурів та виховуємо нащадків у дусі патріотизму та поваги до своєї держави.

Так 21.08.2014 року з нагоди 24-ї річниці Дня Незалежності України відбулися урочисті заходи у Бердичівському виправному центрі №108. Розпочався захід з вшанування пам’яті подвигу борців за свободу та незалежність України.

Далі для працівників установи був організований святковий концерт, де для них виступили вихованці клубу спортивного бального танцю “Статус” міста Фастів та діти працівників установи. Також було оголошено святковий наказ начальника управління ДПтС України в Житомирській області, згідно якого молодшим інспекторам присвоєно чергові спеціальні звання. По закінченню концерту кожна дитина отримала подарунок та слова вдячності від начальника установи та усього персоналу.

Артур Михайловський,
старший інспектор ГКАР.

DSC_1614_1 DSC_1684_1 DSC_1663_1 DSC_1651_1 DSC_1641_1 DSC_1627_1 DSC_1621_1