Додому НОВИНИ Влада і громада В ДУ “Бердичівський виправний центр (№108)” у черговий раз проведене тестування засуджених...

В ДУ “Бердичівський виправний центр (№108)” у черговий раз проведене тестування засуджених на ВІЛ-інфекцію

479
ПОДІЛИТИСЬ

У місцях обмеження волі поширеність ВІЛ значно вище, ніж серед загального населення. А це означає, що загроза, яку ВІЛ несе для здоров’я засуджених та населення поза межами виправних установ, нерозривно пов’язані між собою. Тому необхідно забезпечити людям, які потрапили в місця обмеження волі, належні умови для збереження здоров’я.

Завдяки спільній роботі ДУ “Бердичівський виправний центр (№108)” та Благодійного фонду “Нехай твоє серце б’ється” проводиться ряд профілактичних робіт із засудженими установи. З початку року протестували на ВІЛ-інфекцію більш як 60 засуджених, щомісяця для 10 засуджених, які є волонтерами БФ “Нехай твоє серце б’ється”, проводяться тренінгові навчання. Якщо результат тестування у засудженого позитивний, адміністрація виправного центру дає йому змогу відвідати лікувальний заклад для підтверджуючого аналізу на імуноферментний аналіз крові.

Артур Михайловський,
старший інспектор ГКАР.