Додому НОВИНИ Влада і громада В межах Бердичівського району планується будівництво транспортної розв’язки

В межах Бердичівського району планується будівництво транспортної розв’язки

453
ПОДІЛИТИСЬ

Заслухати, обговорити та висловити свою думку з питання розроблення проектної документації на будівництво транспортної розв’язки на автомобільній дорозі загального користування державного значення М–21 Виступовичі – Житомир – Могилів – Подільський (через м. Вінниця) км 215+600 в межах Бердичівського району, 4 липня 2018 року, до Гришковецької селищної ради прийшли депутати та члени виконавчого комітету селищної ради, жителі смт. Гришківці.

Присутні на громадських слуханнях були заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, начальник відділу будівництва та архітектури райдержадміністрації Наталія Смірнова, начальник відділу ЖКГ райдержадміністрації Ярослав Соловей, представник Служби автомобільних доріг у Житомирській області Валентин Гавриловський, представник ТОВ “Проектно-будівельна фірма “Одеспромстрой” Микола Плисак.

Селищний голова Ірена Лісова розпочала збори та оголосила питання порядку денного: сприяння всіх зацікавлених сторін у прискоренні збору вихідних даних та ознайомлення з основними проектними рішеннями щодо проекту будівництва транспортної розв’язки на автомобільній дорозі загального користування державного значення.

Валентин Гавриловський повідомив про те, що проведення робіт має загальнодержавне та міжнародне значення. Дана ділянка дороги є аварійнонебезпечною. Саме тому, з метою забезпечення пропускної спроможності примикання, безпеки та зручності руху транспортних засобів, розвантаження основних напрямків руху є необхідність будівництва транспортної розв’язки у двох рівнях.

Учасники громадських слухань заслухали інформацію і від представника проектної організації та мали змогу ознайомитися з декількома варіантами (проектами) креслень, які були представлені.

У підсумку громадських слухань було вирішено всі зауваження та пропозиції, висунуті під час громадських слухань, та ті, які будуть надані після них (у встановленому порядку), врахувати в проектній документації, якщо вони не суперечать діючим нормативним документам та законодавству України. Також, з метою недопущення затримок розроблення проекту, всім зацікавленим організаціям прискорити вирішення питань щодо надання вихідних даних і інших проблемних питань та здійснювати максимальне сприяння Службі автомобільних доріг у Житомирській області та Генпроектувальнику у розробленні проектної документації на будівництво транспортної розв’язки на автомобільній дорозі М-21.

Прес-служба райдержадміністрації.