Додому НОВИНИ Влада і громада В Озадівській ЗОШ відбувся вечір-реквієм до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

В Озадівській ЗОШ відбувся вечір-реквієм до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

682
ПОДІЛИТИСЬ

В актовій залі Озадівської загальноосвітньої школи відбувся вечір-реквієм, присвячений п’ятій річниці вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

На цей вечір до шкільної родини завітали гості – голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін, начальник відділу освіти Оксана Деліу, сільський голова Мирослава Шнайдер, місцеві фермери, мешканці села.

У промові перед громадою голова райдержадміністрації зазначив: “Під час кровавих сутичок та від куль снайперів під час Революції Гідності на Майдані загинуло близько сотні людей. Їх і назвали Небесною Сотнею.

Сотні історій, сотні людських життів, сотні героїв! Вважають, що їх душі потрапили до раю. Сьогодні ми їх згадуємо, бо не маємо права забувати!”.

Юні артисти у сценках відтворили події п’ятирічної давності. Зі сльозами на очах гості заходу переглядали хроніки тих буремних подій, слухали патріотичні пісні, у виконанні учнів школи та щиросердно повторювали – Слава Україні! Героям слава! На вечорі згадали поіменно всю Небесну Сотню, яка із світлин, демонстрованих на екрані, спостерігала за залою.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про загиблих на Майдані, хто поліг за незалежність, за волю, за країну. На завершення заходу запалили свічу пам’яті.

Прес-служба райдержадміністрації.