В Осиківському садочку проведений ремонт приміщень

В Осиківському садочку проведений ремонт приміщень

122
0
ПОДІЛИТИСЬ

15 вересня 2017 року в Осиківському дитячому навчальному закладі “Дзвіночок” відбулося урочисте відкриття відремонтованих внутрішніх приміщень. На урочистий захід до навчального закладу завітали почесні гості, які приклали максимум зусиль, щоб дітлахи отримали комфортні умови для навчання та перебування – народний депутат України Олександр Ревега, голова районної ради Софія Томашевська, голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, керуючий справами виконавчого апарату районної ради, депутат районної ради Віктор Лащук.

У садочку завершено ремонт двох приміщень із влаштуванням внутрішніх санвузлів: замінено систему водопостачання, електрики (проводки, розеток, вимикачів), освітлення, облицьовано плиткою стіни, встановленні металопластикові вікна, туалети, душові кабіни та рукомийники також придбано нові водонагрівачі, які забезпечать безперебійне постачання гарячої води.

Оновлення приміщень в дитячому садочку стало можливим завдяки народному депутату України Олександра Ревеги, за сприянням якого було спрямовано близько 200 тис. грн. з Державного фонду регіонального розвитку. Тісна співпраця районної та місцевої влади стала запорукою успіху в результаті чого малеча, яка навчається в ДНЗ “Дзвіночок”, забезпечена належними санітарно-гігієнічними умовами, що в першу чергу позитивно вплине на здоров’я дітей.

Прес-служба районної ради

БЕЗ КОМЕНТАРІВ