В парку культури привітали людей поважного віку зі святом

В парку культури привітали людей поважного віку зі святом

160
0
ПОДІЛИТИСЬ

У перший день жовтня у Бердичеві відбулося свято для людей похилого віку, яке традиційно, багато років поспіль, проходить за підтримки народного депутата України Олександра Ревеги у міському парку культури і відпочинку ім.Т.Г. Шевченка. Цього дня, зазвичай, вітають зі святом мудрості та дякують тим, хто віддав свої найкращі роки заради розбудови нашої держави, тим, хто виховував нове покоління, передаючи йому свій досвід та мудрість.

Згадати свою молодість, послухати пісні та за бажанням потанцювати могли всі гості парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. Гарний настрій дарували музичні та танцювальні номери у виконанні місцевих артистів.

Зі словами найщиріших привітань до учасників свята звернувся директор парку Василь Ревега, побажавши усім присутнім завжди лишатись молодими душею, посміхатись та радіти кожному новому дню так, як вони це робили під час святкувань.

Особливим подарунком для літніх людей і всіх відвідувачів парку стало музичне вітання від військового оркестру 26-ї Бердичівської артилерійської бригади. Віртуозно поєднавши артистизм та танцювальні па, військові музиканти виконали чимало чудових музичних композицій. Військовий оркестр приємно здивував гостей свята, про що свідчили гучні оплески та овації, яким глядачі проводжали військових.

А на завершення всіх гостей свята частували гарячим чаєм з печивом та цукерками.

Інна Солодка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ