Додому НОВИНИ Влада і громада В районі урочисто відзначили День Соборності України

В районі урочисто відзначили День Соборності України

533
ПОДІЛИТИСЬ

З нагоди відзначення Дня Соборності України та 100-річчя Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР), 23 січня, керівники органів влади району, учнівська молодь, громадськість взяли участь у районному патріотичному заході.

Відкриття урочистого сяткування Дня Соборності та 100-річчя Акта Злуки розпочалося з пісні “Україно моя” у виконанні Народного аматорського хору “Сузір’я”. Під час заходу були окреслені найважливіші віхи в історії нашої держави, її становлення та розвитку, названі імена тих, хто незламно боровся за кращу долю країни.

Зі святом всіх присутніх привітав голова райдержадміністрації Петро Яригін. Він зазначив, що цей день знаменує собою одну з найбільших перемог нашого народу – возз’єднання на своїй рідній землі. Прагнення наших пращурів до етнічної і національної єдності здійснилося, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ, незалежно від поглядів і переконань.

По завершенню виступу Петро Іванович виконав приємну процедуру – передав подарунки від дітей з Польської Республіки для дітей учасників АТО та нагородив переможців районного конкурсу – виставки дитячих робіт “Зимова казка”.

З вітальним словом до присутніх звернувся староста села Терехове Семенівської об’єднаної територіальної громади, а художній колектив громади подарував присутнім вокальні і танцювальні номери.

Захід продовжувався святковим концертом, який підготували працівники районного Центру культури і дозвілля. Учасники заходу насолодилися українською піснею у виконанні народного аматорського ансамблю народної пісні “Ладомир”, аматорів сцени – Тараса Романенка, Олесі Ватаг, дуету “Два Лебеді”. Таночки майстерно виконали дитячий танцювальний колектив “Перлинки”. Також для присутніх з музичними композиціями виступив військовий духовий оркестр 26-ї артилерійської бригади.

Прес-служба райдержадміністрації.