Додому НОВИНИ Влада і громада В РДА провели зустріч із автоперевізниками

В РДА провели зустріч із автоперевізниками

549
ПОДІЛИТИСЬ

У понеділок під головуванням заступника голови Бердичівської райдержадміністрації Людмили Димидюк відбулася нарада з перевізниками щодо забезпечення перевезення населення Бердичівського району, а також пільгових категорій населення на приміських маршрутах, перевезення вчителів та учнів до закладів освіти району. У нараді взяла також участь голова районної ради Софія Томашевська.

Із вступним словом виступила заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк, яка поінформувала, що наразі Житомирською ОДА укладені тимчасові (з 25.08.2018 по 24.11.2018) договори з перевізниками про забезпечення пасажирського перевезення на приміських маршрутах. Згодом буде проведено конкурс у відповідності до вимог чинного законодавства. У зв’язку з цим виникло питання щодо проведення відшкодування за перевезення пільгових категорій пасажирів на цих маршрутах, а також відшкодування за підвезення учнів до навчальних закладів.

Перевізники, враховуючи тимчасовість договорів, запропонували внести на чергову сесію районної ради питання про призупинення дії деяких пунктів або внесення змін до Переліку пільгових категорій для відшкодування вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у приміському сполученні, затвердженого рішенням сесії районної ради від 25.11.2016 №186 “Про внесення змін до районної Програми забезпечення пільгами окремих категорій громадян на 2016-2017 роки”. При цьому перевезення пільгових категорій проводитиметься коштом перевізників, а питання відшкодування на перевезення пільгових пасажирів із бюджету буде розглянуто після укладання договорів за результатами конкурсів, проведених у відповідності до вимог чинного законодавства у Житомирській ОДА.

Стосовно перевезення учнів під час обговорення узгоджено, що потребують підвезення ті учні, які не охоплені підвезенням шкільними автобусами (загалом це 39 дітей), та 13 міських дітей, які доїжджають до Скаківської ЗОШ (1 дитина) та Бистрицької ЗОШ (12 дітей). Питання підвезення міських дітей має бути вирішено відповідними органами влади міста.

За підсумками наради досягнуто домовленості, що тимчасово, на час дії тимчасових договорів із перевізниками, перевезення пільгових категорій пасажирів проводитиметься коштом перевізників, а питання відшкодування за перевезення пільгових пасажирів із бюджету буде розглянуто після укладання договорів за результатами конкурсів, проведених у відповідності до вимог чинного законодавства у Житомирській ОДА.

Надіслано лист керівнику АС-2 Завадському М.М. з переліком категорій для пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у приміському сполученні протягом дії тимчасових договорів із перевізниками. А також доручено управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації ініціювати внесення на чергову сесію районної ради питання призупинення дії деяких пунктів або внесення змін до Переліку пільгових категорій для відшкодування вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у приміському сполученні, затвердженого рішенням сесії районної ради від 25.11.2016 №186 “Про внесення змін до районної Програми забезпечення пільгами окремих категорій громадян на 2016-2017 роки”.

Прес-служба райдержадміністрації.