Додому НОВИНИ Влада і громада В родині вільній всі ми – українці, ми України доньки і сини

В родині вільній всі ми – українці, ми України доньки і сини

661
ПОДІЛИТИСЬ

24 серпня в Будинку культури села Семенівка вперше відзначала День незалежності України Семенівська об’єднана територіальна громада. Зі святково прикрашеної сцени з вітальним словом до присутніх звернулись Народний депутат України Олександр Ревега і голова Семенівської сільської ради Наталія Семенюк.

Розпочалося свято з флеш-мобу “З Україною в серці”, який підготували учні Семенівської та Іванковецької загальноосвітніх шкіл.

У цей день вшановували героїв, які віддали життя за незалежність і процвітання нашої країни, які продовжують відстоювати її цілісність. Зокрема, на святковому заході вручено державну нагороду сучасному герою – бійцю Андрію Петруку.

Представники всіх закладів освіти і культури Семенівської сільської ради підготували виставки виробів ручної роботи, об’єднані символічною назвою “Символи Батьківщини руками дитини”. Всі присутні мали змогу вдосталь насолодитись не лише витворами мистецтва, а й кулінарними шедеврами жителів Семенівської громади на Фестивалі здорової їжі. Протягом дня презентували майстер-класи: з писанкарства – Мастепян Тамара Федотівна (Іванковецька ЗОШ), з виготовлення ляльки-мотанки – Маковська Алла Анатоліївна та Іськова Лариса Вікторівна (Хажинська ЗОШ), з плетіння волосся – Романюк Людмила Василівна (жителька села Іванківці).

У святковому дійстві мали змогу взяти участь представники всіх вікових категорій: для юних учасників заходу було організовано захоплюючий квест “Стежками моєї України”, для всіх бажаючих – конкурс поезій про Україну “Гордість моя – Україна” та конкурс “Козацькі забави”, а для представниць прекрасної статі – конкурс на найдовшу косу “Дівоча краса – довга коса”. Учасники конкурсів нагороджені цінними подарунками!

Завершилось свято виступом Народного артиста України Миколи Янченка, який прибув до Семенівської громади за запрошенням Народного депутата України Олександра Ревеги.

Прес-служба Семенівської ОТГ