Додому НОВИНИ В Україні стартує Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

  В Україні стартує Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

  349
  ПОДІЛИТИСЬ

  З 20 березня по 20 квітня 2017 року буде проходити традиційний Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України під гаслом “Забезпечуючи найголовніше”.

  Його мета привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення – внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ\СНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

  Заходи місячника – це збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів, речей для внутрішньо переміщених осіб і хворих; шкільного приладдя, іграшок для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, неповних та малозабезпечених сімей.

  Сподіваємося, що добрі та щирі люди не залишаться байдужими до тих, кому необхідна їхня допомога. Приєднуйтесь до благородних справ Червоного Хреста!
  На відміну від усіх інших благодійних інституцій, Товариство Червоного Хреста України – єдина громадська організація, що має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як повноважний член Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

  Голова міської організації
  Червоного Хреста Наталія Гавриловська,
  голова районної організації
  Червоного Хреста Марія Швайківська.