Додому НОВИНИ Влада і громада В Іванківцях відсвяткували День Державного Прапора та День Незалежності

В Іванківцях відсвяткували День Державного Прапора та День Незалежності

879
ПОДІЛИТИСЬ

24 серпня Семенівська об’єднана територіальна громада у селі Іванківці святковим концертом відзначила відразу два свята: День Державного Прапора України та День Незалежності.

Семенівська територіальна громада з часу свого утворення активно просуває тезу
об’єднання жителів сіл, що увійшли до її складу, навколо єдиної мети. І цією метою є утвердження думки, що громада – це ми. Це рівноправна праця на єдину громаду, це рівноправний розподіл зароблених коштів, це спільні свята та будні для кожного окремого села. Так, на початку серпня Терехове та Кикишівка гучно відзначили День села, цими вихідними Великі Низгірці приєднались до цієї святкової когорти. А 24 серпня святковим концертом жителів Іванковець та гостей привітали з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

Концертну програму під назвою “З Україною в серці” підготували артисти об’єднаної громади. На початку духовий оркестр під керівництвом Анатолія Якименка та Віктора Чорноуса (с. Терехове) вітав жителів села, які після спекотного дня прийшли на стадіон. Декілька мелодій створили святковий настрій, після чого розпочалась офіційна частина свята. Голова громади Наталія Семенюк привітала учасників та гостей свята з Днем Незалежності України: “Вітаю усіх жителів Семенівської громади з цим доленосним для нашої країни днем. Адже саме здобуття незалежності Україною створило початкові умови розвитку не лише нової держави, але кожного міста, села, окремого громадянина. Бажаю всім нам щастя, добра і процвітання, порозуміння та згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України”.

Серед гостей свята були присутні усі старости сіл об’єднаної громади, депутати Семенівської сільської ради. Щоб свято вдалося, приклали зусилля також керівники місцевих господарств: ТОВ “ФАКТ” Чингіз Азізов, ПП “Климчук” Наталія та Микола Климчуки, ФГ “Агрозермін” Закір Мамедов.

Приємною несподіванкою для окремих учасників свята став виступ депутата сільської ради Олександра Дмитрука. Його привітання з нагоди Дня Незалежності доповнились гарним подарунком – начальник Іванковецького відділення поштового зв’язку Лариса Духнівська та листоноша Семенівського відділення Анжела Боровська отримали з рук депутата новенькі велосипеди. Саме ці поштовики нині забезпечують обслуговування жителів округи, адже відомо, що попри зменшення поштового обігу листоноші доставляють жителям сіл і газети, і пенсії, і різноманітну промислову продукцію. Особливо зручно це людям похилого віку, яким фізично важко відвідати магазин, і те ж поштове відділення. Олександр Дмитрук впевнений, що цей невеликий подарунок поштовикам покращить якість їх роботи, що відчують жителі як Іванківець, так і сусідньої Семенівки.

Концертну програму продовжили виступи артистів Центру культури та дозвілля Семенівської об’єднаної територіальної громади: ансамбль “Берегиня” виконав декілька пісень, а танцювальний колектив “Ритм” показав майстерне виконання сучасного танцю. Особливо зворушливим стало виконання дівочим ансамблем села Іванківці пісенного попурі, де маленькі члени колективу майстерно підтримували своїх старших колег.

Святковий концерт тривав допізна. На завершення організатори свята провели конкурс “Козацькі забави”, під час якого молодь Іванковець та Семенівки показала вправність, фізичну силу та майстерність у ході різноманітних конкурсів. А перемогла, як завжди, дружба, що лише підтверджує думку про єдність територіальної громади.

Прес-служба Семенівської ОТГ.