Додому НОВИНИ Влада і громада Гарний відпочинок від мецената

Гарний відпочинок від мецената

352
ПОДІЛИТИСЬ

У народі кажуть: “Творіть добро, і вам добром воздасться”. Саме за таким принципом діє наш постійний меценат Габріел Карленович Мкртчян.

Так, з 26 по 30 липня, була організована змістовна поїздка на Закарпаття та до міста Львова. Аматорський колектив клубу села Райки, працівники культури, сільської ради, медицини, представники освіти, комунальної служби висловлюють велике “ДЯКУЄМО!” за гарний, вдалий відпочинок. Комфортне проживання зі всіма зручностями, басейни, чани, бані, масажі, квадроцикли, чудова компанія, потік нової цікавої інформації та шикарних краєвидів – це прекрасний спосіб відволіктись від буденності.

Старовинне місто Львів, побачене з висоти міської ратуші, приємно вразило своєю неповторністю. Вузенькі, квітучі вулиці, безліч архітектурних пам’яток перенесли нас в історичне минуле.

Досвідчений водій Микола вміло довіз нас по закарпатським серпантинам до бази відпочинку “Ужанські купелі”.

Наша перша, але тепер й не остання подорож була чудовою завдяки Габріелу Карленовичу. Після відпочинку залишилися тільки приємні враження від побаченого. Ми запам’ятаємо це на все життя. Дуже дякуємо, що організували нам такий гарний відпочинок та емоції, що надають крила. Ми в захваті!

Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частинку душі подаровану людям. Дай Боже, щоб у кожному селі працювали такі люди, як наш благодійник Габріел Карленович. Здоров’я вам, наснаги у своїй роботі, нехай добро вертається добром, успіхів вам у ваших починаннях, мирного неба, гарних врожаїв. Ми з вами! Дякуємо за дні відриву!

З вдячністю, мешканці села Райки.