Додому НОВИНИ Влада і громада Геннадій Зубко закликав всіх небайдужих долучитись до всеукраїнської акції “Зігрій! Поділись теплом”

Геннадій Зубко закликав всіх небайдужих долучитись до всеукраїнської акції “Зігрій! Поділись теплом”

466
ПОДІЛИТИСЬ

Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко закликав власників кав’ярень, рестораторів та всіх небайдужих українців долучитись до всеукраїнської акції “Зігрій! Поділись теплом”.

“Пропоную власникам кав’ярень і рестораторам та й просто всім небайдужим приєднатись до цієї теплої акції. Напоїти безкоштовно гарячим напоєм – чаєм або кавою – того, хто змерз, зігріти й поділитись з ним теплом. Допомагати одне одному легко й приємно. Увага і взаємна підтримка не потребують значних коштів, чи зусиль кожного з нас. Достатньо підвезти попутників на власній машині, вийти і штовхнути застрягле авто із замету, зігріти у теплому приміщенні того, хто змерз, приготувати термос чаю для людей, які опинились на морозі. Акція стартувала в Житомирі, і вже за день понад п’ятдесят людей запросили до кав’ярні зігрітися та безкоштовно пригостили гарячими чаєм або кавою. Взаємодопомога – в українців в крові! Долучайтесь!”, – про це Геннадій Зубко написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України