Додому НОВИНИ Влада і громада Голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський з професійним святом привітав “майстрів пера”

Голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський з професійним святом привітав “майстрів пера”

658
ПОДІЛИТИСЬ

Урочистий захід з нагоди відзначення Дня журналіста відбувся у міському палаці культури ім. О. Шабельника у понеділок, 6 червня.

У післяобідню пору у великій залі палацу зібралися медійники, ті, хто прагне ними стати, шанувальники правдивого слова, громадськість, аби усім разом відзначити свято – День журналіста та привітати винуватців.

З професійним святом журналістів регіональних видань привітав голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський. За сумлінну, багаторічну і наполегливу працю, виваженість, справедливість і відданість справі, розуміння і об’єктивність керівник райдержадміністрації нагородив редакторів та їх творчі колективи подяками.

Слово для привітання та нагородження мав голова районної ради Максим Самчик.

Організатори заходу Бердичівська міськрайонна організація “Національної спілки журналістів України”, зокрема її голова Денис Заремський, провели церемонію нагородження учасників і переможців конкурсу журналістської майстерності ім. Леоніда Козінчука.

Святковий концерт за участю дитячих колективів та артистів міського Палацу культури ім. О. Шабельника неабияк сподобався журналістам і гостям заходу та подарував гарний настрій і незабутні враження.

Прес-служба райдержадміністрації