Додому НОВИНИ Влада і громада Голова Бердичівської районної ради Максим Самчик 23 березня 2017 року здійснив робочу...

Голова Бердичівської районної ради Максим Самчик 23 березня 2017 року здійснив робочу поїздку в села Кустин та Мирославка

747
ПОДІЛИТИСЬ

Під час робочої поїздки в село Кустин голова районної ради Максим Самчик провів зустріч із представниками громадської організації “Відродження”, ПАТ “Ружинрайагрохім” та ПП “Кароля”.

Також участь у робочій зустрічі взяли лісничий Бердичівського лісгоспу ДП “Романівський лісгосп АПК” ЖОКАП “Житомироблагроліс” Ігор Содель, Гардишівський сільський голова Ольга Мазур та депутати сільської ради. Була обговорена ініціатива представників ГО “Відродження” щодо створення зони відпочинку в селі Кустин. Прибережна зона в селі Кустин здавна була місцем відпочинку не тільки для місцевих жителів, але й гостей з міста, які зачасти залишають після активного відпочинку на природі сміття, відходи та нівечать дерева. Громадська організація має на меті впорядкувати та облаштувати лісову посадку, упорядкувати пляж, встановити сцену для проведення свят. Облаштування зони відпочинку поліпшить санітарний стан території та умови для відпочиваючих.

Також обговорено низку питань стосовно вирубки лісових насаджень та забезпечення дровами жителів сіл Кустин та Гардишівка, які залишаються досі не газифіковані.

У селі Мирославка голова районної ради Максим Самчик спільно з депутатом Житомирської обласної ради Віталієм Вітусевичем, депутатом районної ради Валерієм Бабійчуком, лісничим Бердичівського лісгоспу ДП “Романівський лісгосп АПК” ЖОКАП “Житомироблагроліс” Ігорем Соделем, керівником ПП “Надія” Віталієм Левицьким, землевпорядником Мирославської сільської ради Наталією Маніло провели огляд дороги Мирославка – Гардишівка та лісових насаджень, де проводиться вирубка та здійснюється вивезення деревини. За результатами огляду було досягнуто домовленості щодо проведення ремонту дороги Мирославка – Гардишівка, та рекомендовано спільно з філією “Бердичівський райавтодор” скласти кошторис проведення робіт по відновленню дороги, а також залучити Бердичівський лісгосп, сільськогосподарські підприємства ПП “Надія”, “Агроінвестконтакт” та Мирославську сільську раду до участі в проведенні робіт.