Додому НОВИНИ Влада і громада Голова Верховної Ради України відвідав Бердичів

Голова Верховної Ради України відвідав Бердичів

464
ПОДІЛИТИСЬ

9 грудня до Бердичева прибув із робочою поїздкою Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Спільно з народним депутатом Богданом Кицаком, головою Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергієм Бабаком, головою Комітету з питань бюджету Юрієм Арістовим та головою Житомирської ОДА Віталієм Бунечком оглянули Бердичівську фабрику одягу та ознайомились із процесом виробництва продукції, яка, хоч і під торговими марками відомих світових брендів, постачається за кордон.

Далі увагу поважного гостя було сконцентровано на стані Центру позашкільної освіти імені Олександра Разумкова та «Музично-драматичного театру на Європейській». На прикладі останнього Бердичів має позитивний досвід реставрації та відновлення закладу, який нині став не лише новим культурним центром відпочинку для бердичівлян та гостей міста, але й прикладом бережного ставлення до власної історії.

Окрім того, у рамках візиту Голова Верховної Ради відвідав 26-у окрему артилерійську бригаду імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича. Тут Дмитро Разумков ознайомився зі станом майнового комплексу, який на сьогодні потребує проведення негайних робіт із капітального ремонту.

Як зазначив Дмитро Разумков, «у місті є ряд проблемних питань. Вирішити їх всі одразу не вийде, але є певні напрацювання. Ми почули позицію органів міської та обласної влади і готові допомагати у питаннях, що залежатимуть від Верховної Ради України».

Дмитро Разумков також висловив сподівання на ефективне завершення реформи децентралізації в Україні. «Просто реформа ніколи не дає результату – потрібні люди, які будуть її імплементувати на місцях. Успіх реформи децентралізації залежить від людей, які живуть і працюють у громадах. Саме від них залежить відсутність чи наявність змін на краще», – наголосив Голова Парламенту.

На протязі всього дня Голова Верховної Ради знайомився з численними проблемними питаннями. Зокрема, це і якість води, і стан пожежної безпеки в навчальних установах, якість дорожнього полотна, значна кількість безпритульних тварин, ситуація зі сміттям, відтік молоді за межі Бердичева, низькі заробітні плати на підприємствах та інше.

Наприкінці візиту Дмитро Разумков обговорив ці та інші проблеми з народним депутатом Богданом Кицаком. У ході обговорення депутат повідомив, що по окремим питанням рух у сторону їх вирішення вже здійснюється. Зокрема, щодо повернення внучат бердичівлянки Вікторії Кучерявої в Україну або отримання вільного спілкування з ними – нині зареєстровано відповідний запит у Верховній Раді, питання знаходиться під особистим контролем народного депутата. Є рух і в справі належного фінансування військової частини – вжиті оперативні заходи щодо її вирішення. Зокрема, депутат провів зустріч із військовими, детально ознайомився з проблемою, отримав документи для опрацювання та провів консультацію з міністром оборони України Андрієм Загороднюком.

У цілому, як запевняють і посадовці міста, і їх гість, візит Голови Верховної Ради має стати потужним поштовхом для подальшого руху Бердичева в напрямку вирішення його нагальних проблем.