Додому НОВИНИ Влада і громада Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський вручив ключі від квартир сім’ям...

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський вручив ключі від квартир сім’ям загиблих учасників АТО

668
ПОДІЛИТИСЬ

Ще три родини загиблих учасників АТО із Житомирщини отримали житло. Третього грудня голова обласної державної адміністрації Сергій Машковський вручив близьким героїв ключі від квартир у новобудові – сучасному 4-поверховому будинку в смт. Попільня.

“У непрості для країни часи ми відшукуємо можливості підтримати вас. Забезпеченість житлом учасників АТО та їхніх сімей є символом високого ставлення держави до наших воїнів”, – сказав Сергій Машковський.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв.

Керівник області висловив слова співчуття та слова шани родинам загиблих: “Від імені усього народу доземний уклін вам за ваших чоловіків справжніх українців, які показали, як треба любити Батьківщину і на прикладі яких будуть виховуватись цілі покоління українців. І все це не заради слави, а заради світлого майбутнього наших дітей, в ім’я миру та спокою на Житомирщині”.

4055

Всі родини отримали квартири у новому житловому будинку сучасного планування в центрі Попільні. На території житлового комплексу побудують дитячий майданчик, сучасний спортивний комплекс та об’єкти соціальної сфери.

Житомирська область займає перше місце в Україні за кількістю придбаного житла учасникам АТО. Загалом в області вже придбано 48 квартир для родин загиблих учасників АТО, 10 осель – для родин поранених учасників АТО. До кінця року планується закупити ще 11 квартир.

4058