Додому НОВИНИ Влада і громада Голова райдержадміністрації привітав зі святом татусів

Голова райдержадміністрації привітав зі святом татусів

628
ПОДІЛИТИСЬ

Свято Батька відбулося цими вихідними у Бердичівському міському парку відпочинку. У неділю, по обіді, там зібралися сім’ї, діти, молодь, громадськість міста та району, аби всім разом відзначити такий чудовий день, веселе свято – День Батька!

Організаторами свята є Обласна спілка учасників та ветеранів АТО “СХІД”, Бердичівська райдержадміністрація та Бердичівська міська рада, генеральний спонсор – Олександр Ревега.

Голова райдержадміністрації Едуард Томашевський у своєму виступі зазначив: “Бажаю усім нам щастя, миру, здоров’я. Чоловіки, будьте надійними, вчасно підставляйте мужнє плече. А ще, не зупиняйтесь на досягнутому, бо нам потрібні діти”.

DSC02649З вітальними словами до присутніх звернулися міський голова Василь Мазур, помічник народного депутата О. Ревеги, депутат районної ради Софія Томашевська, голова спілки учасників та ветеранів АТО Сергій Медяник.

Гарний настрій дарували для присутніх військовий оркестр та артисти Бердичівського районного центру культури і дозвілля, а також гурт з Івано-Франківська “The Rockgazm”, а батьки мали можливість позмагатися у різноманітних конкурсах.

Прес-служба райдержадміністрації

DSC02671 DSC02667