Додому НОВИНИ Влада і громада Голова райдержадміністрації та народний депутат України привітали мешканців села Велика П’ятигірка з...

Голова райдержадміністрації та народний депутат України привітали мешканців села Велика П’ятигірка з Днем села

1010
ПОДІЛИТИСЬ

У суботу, 26 вересня 2015 року, День села відзначали мешканці Великої П’ятигірки. Їй виповнилось 514 років.

На свято були запрошені голова райдержадміністрації Е.Є. Томашевський, народний депутат України О.В. Ревега, помічник народного депутата С.Б. Томашевська, директор ТОВ “Щедра нива” В.Л. Шлейко, директор ТОВ ВП “Колос” І.А. Поліщук, громадськість села.

Так, голова райдержадміністрації Е.Є. Томашевський, виступаючи перед громадою, зазначив: “Мені невимовно приємно знаходитися тут поруч з Вами та вітати Ваше рідне село з Днем народження. Також приємно, що сьогоднішнє свято не оминув увагою Олександр Васильович Ревега, який завжди піклується і переймається проблемами Бердичівського району. Сьогодні ми завітали з гарними новинами, у громаді села є приємні зміни. Завдяки тісній, щоденній співпраці з народним депутатом України, головою сільської ради, впровадження енергозберігаючих технологій у Вашому селі стало можливим. Нам вдалося у місцевій школі здійснити реконструкцію та встановити котел на альтернативному виді палива. Найближчим часом кошти, які були витрачені на встановлення котла, будуть повернуті у сільську громаду для розвитку інфраструктури села. Відтепер, шановні жителі Великої П’ятигірки, даний котел зможе добре опалювати не лише школу, а і дитячий садочок, що є надзвичайно важливо, адже Вашим діткам буде тепло і затишно там”.

Зі словами вітання звернувся до жителів ВеликоїП’ятигірки народний депутат України О.В. Ревега: “Щиро вітаю Вас із 514-ою річницею від дня заснування Вашого села. В цей день хочеться побажати всім миру та добробуту, щастя та здоров’я родинам. Держава – це Ви, ті, хто вирощує хліб, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує дітей, лікує та залучає до культурних цінностей. Велика шана Вам за самовіддану працю. Ви не на словах, а на ділі робите своє село кращим та багатшим. Я, як народний депутат, теж не стою осторонь ваших проблем. Сьогодні, завдяки плідній співпраці сільської та районної влади, нам вдалося “вибити” з Державного фонду регіонального розвитку кошти на співфінансування проектів по шести котельнях та трьох водогонах в Бердичівському районі. Одна із таких сучасних котелень вже встановлена у Вашій школі, тому не вірте тим, хто розповсюджує плітки про її закриття. Я гарантую Вам, що школа у селі буде, а садочку, оскільки кількість діток тут постійно зростає, привіз сьогодні подарунки. Нехай народжується у Великій П’ятигірці ще більше малечі. Щастя Вам, миру, добра та злагоди”.

Ще один подарунок для мешканців до Дня села зробили: приватний підприємець, меценат Андрій Анатолійович Огороднічук, який першим відгукнувся на ініціативу та надав кошти для зведення стін церкви у селі (фундамент був закладений на пожертви прихожан), керівництво ТОВ “Щедра нива”, котрі надали допомогу у накритті даху, а також матеріальну допомогу надали дирекція ТОВ ВП “Колос”. Відтепер селяни матимуть можливість відвідувати новозбудовану церкву для спільного духовного збагачення.

Прес-служба райдержадміністрації.