Додому НОВИНИ Влада і громада Голова районної ради взяла участь у всеукраїнській фаховій майстерні на медичну тематику

Голова районної ради взяла участь у всеукраїнській фаховій майстерні на медичну тематику

322
ПОДІЛИТИСЬ

Голова районної ради Софія Томашевська взяла участь у фаховій майстерні для представників районних рад на тему: “Секторальні реформи як невід’ємна складова процесу децентралізації: медицина”, яка відбулася 14 травня 2018 року у м. Києві. Участь у заході взяли більше 110 керівників районних рад зі всієї України.

Розглядалися питання, що безпосередньо стосуються медичної реформи. Було роз’яснено механізми залучення та використання бюджетної державної підтримки, а також її розподіл між учасниками.

Велика увага на зібранні акцентувалась на роз’ясненні нормативно-правових актів, що наразі регулюють відносини у цій сфері.

На запитання учасників давали фахову відповідь високопосадовці державних органів влади та представники експертного середовища, зокрема В’ячеслав Негода, Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Юрій Ганущак, експерт Асоціації, директор Інституту розвитку території та інші.

Захід був організований  Українською асоціацією районних та обласних рад у партнерстві з Асоціацією міст України в рамках Проекту USAID “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні” (ПУЛЬС).

Прес-служба районної ради.