Додому НОВИНИ Влада і громада Голова районної ради здійснив виїзний прийом громадян у с.Терехове

Голова районної ради здійснив виїзний прийом громадян у с.Терехове

1155
ПОДІЛИТИСЬ

4 лютого 2016 року голова Бердичівської районної ради Максим Самчик здійснив виїзний прийом громадян у Терехівській територіальній громаді, зустрівся з педагогічним та батьківським колективом Терехівської ЗОШ І-ІІ ступеня щодо звернення вчителя фізичного виховання Азізова В.О. стосовно правових дій керівництва вищезазначеного навчального закладу. Також на зустрічі було обговорено питання організації безкоштовного харчування учнів 1-4 класів. Голова районної ради зазначив, що планується запровадити пілотний проект по Райгородоцькій ЗОШ, а саме здійснювати оплату не за продукти харчування, а за надані послуги підприємцями району. Запропоновано педагогічному колективу та сільському голові Володимиру Юзефовичу також розглянути дану пропозицію.

Під час прийому громадян в приміщенні сільської ради мешканці громади підняли ряд важливих питань: про ремонт доріг, про пільговий проїзд студентів вищих навчальних закладів, про виділення коштів на ремонт закладів культури та інші.

Зокрема, з колективним зверненням звернулись громадяни села з проханням вирішити питання підвезення дітей до дитячого садочка села Хажин.

Жодного звернення не залишилося без уваги. На більшість поставлених питань відвідувачі отримали змістовні відповіді та рекомендації.

samchyk_2 samchyk_1