Додому ІНФОРМАЦІЯ Готівкові розрахунки за оренду нерухомого майна: чи застосовувати РРО?

Готівкові розрахунки за оренду нерухомого майна: чи застосовувати РРО?

398
ПОДІЛИТИСЬ

Закон України від 6 липня 1995 року N265/95-ВР “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” визначає правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, дія якого поширюється на всіх суб’єктів господарювання та їх господарські одиниці, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

Згідно з п.1 ст. 3 Закону №265 при готівкових розрахунках за послуги з надання в оренду нерухомого майна, при оплаті комунальних послуг за договором оренди суб’єкти господарювання зобов’язані застосовувати РРО.

Така вимога не поширюється на підприємців-платників єдиного податку третьої групи з обсягом доходу протягом календарного року менше 1 млн. грн.

Якщо ж суб’єкт господарювання не бажає застосовувати РРО, тоді розрахунки з ним за оренду треба вести виключно через банківські установи. І саме – орендарі повинні перераховувати гроші на його розрахунковий рахунок.

Детальна інформація викладена у листі ДФС України від 10.07.2015 № 14505/6/99-99-22-07-03-15 “Щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій”.

Бердичівська ОДПІ.