Додому НОВИНИ Влада і громада Громада села Никонівка Бердичівського району та бойові побратими вшанували світлу пам’ять свого...

Громада села Никонівка Бердичівського району та бойові побратими вшанували світлу пам’ять свого земляка

1116
ПОДІЛИТИСЬ

Мітинг-реквієм за загиблим у зоні проведення антитерористичної операції військовослужбовцем Віктором Олександровичем Верещаком пройшов сьогодні, 11 травня 2018 року, біля місцевої школи у селі Никонівка Бердичівського району, де встановлено пам’ятну дошку з присвятним написом: “Тут навчався Верещак Віктор Олександрович, який загинув 13.05.2014 в Херсонській області с. Ровне, захищаючи територіальну цілісність незалежної України”.

Схилити у скорботі голови, вшанувати світлу пам’ять полеглого Героя, земляка, бойового товариша і рідну людину прийшли батьки, сім’я і родичі загиблого, військовослужбовці 26-ї артилерійської бригади і бойові побратими Віктора, керівник апарату райдержадміністрації Лариса Котнюк, представники сільської ради на чолі з сільським головою Оленою Мазур, жителі села, вчителі, учнівська молодь.

В пам’ять про односельчанина лунали віршовані рядки у виконанні учнів Никонівської школи, педагоги і діти повідали біографічну довідку, розповіли про життєвий шлях і військову службу загиблого, виконали музичні композиції із закликом до миру.

Світлу пам’ять Віктора Верещака вшанували хвилиною мовчання, запалено свічу пам’яті, до пам’ятного знаку і на могилу Героя покладено квіти.

Прес-служба райдержадміністрації.