Додому НОВИНИ Влада і громада Громади Бердичівського району отримали спортивний інвентар в рамках реалізації проєкту «Активні парки»

Громади Бердичівського району отримали спортивний інвентар в рамках реалізації проєкту «Активні парки»

7
ПОДІЛИТИСЬ

Розвиток культури спорту надзвичайно важлива складова для подальшого розвитку держави, для формування здорової нації та збільшення тривалості життя. Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №574/2020 від 17 грудня 2020 року «Про започаткування соціального проекту «Активні парки – локації здорової України», на території Житомирської області проводилася відповідна робота щодо створення нових, сучасних спортивних локацій.

Підсумки проведеної роботи підвели наприкінці тижня у Житомирі. Участь у заході взяла і начальник Бердичівської РВА Людмила Димидюк. Захід проходив на базі однієї з Дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Житомира.

Отримають спортивний інвентар і територіальні громади Бердичівського району, які взяли участь у соціальному проєкті «Активні парки». Відповідні набори передали Людмилі Димидюк. Набір включає в себе фрізбі, бумеранг, набір для бадмінтона, футбольний та волейбольний м’ячі, тренувальну петлю, еластичні міні резинки, стрічку експанлер для крос-тренінга, три скакалки, дві футболки, одну куртку та інше спортивне знаряддя. Все це дозволить привити дітям та навіть дорослим любов до спорту за допомогою цікавих, рухливих ігор.

– Ми воюємо для того, щоб життя продовжувалося. Саме запорукою довгого і здорового життя є рухова активність та зайняття спортом. Переконана, разом з головами територіальних громад ми забезпечимо населенню належні умови для заняття спортом на створених локаціях активних парків. А допоможе у цьому спортивний інвентар, який ми сьогодні отримали та наступного тижня передамо у громади. – повідомила Людмила Димидюк.

Пресслужба Бердичівської РВА