Додому НОВИНИ Влада і громада Громадський Хаб для креативних людей

Громадський Хаб для креативних людей

464
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно в Бердичеві з’явився новий майданчик для креативних людей – Громадський Хаб «ReSource». Для чого він створений та на кого розрахований – про це говоримо з керівником хабу, головою Громадської організації «Креативний Бердичів» Олександрою Качур.

– Головне питання – для чого створено такий майданчик?

Наша мета – залучити креативних людей Бердичева до об’єднання, взаємного спілкування та реалізації власних задумів та проєктів. Маючи таке місце, вони зможуть реалізувати власні ідеї, задуми, а головне – зустріти однодумців, отримати зворотній зв’язок щодо ідей та задумів. Громадський Хаб забезпечує не лише приміщення – це також необхідна офісна техніка, проектор, і головне – зручне місце розташування. Адже «Ресурс» займає перший поверх у будинку по вулиці Максима Залізняка, 4, практично у центрі міста.

Ми намагаємось створити такий громадський хаб, який стане цікавим чим більш ширшій аудиторії городян. Надіємось, що нам усе вдасться, адже для «Ресурсу» все тільки починається.

– Центр міста, старовинний будинок… Ви задоволені приміщенням?

Філософія Громадської організації «Креативний Бердичів» – відроджувати, а не руйнувати. З огляду на це будинок нас влаштовує більш ніж бажали. Ми здійснили ревіталізацію старого приміщення, тобто дали йому нове життя. І більшість створених зон робились руками творчих майстрів і майстринь Бердичева.

– Я так зрозумів, Хаб вже повноцінно функціонує?

Так, громадський хаб «ReSource» розпочав свою роботу і декілька заходів вже відбулось. Ми раді, що створили місце для людей, які бажають навчатись новому, або відпочити від буденності.

Для тих, кого зацікавила дана інформація, варто слідкувати за заходами та проєктами, які «ReSource» презентує в соцмережах. Підписуйтесь на сторінку в Інстаграм та слідкуйте у Фейсбуці, у нас для вас багато цікавого!

Наш контактний телефон: 063 885-66-25, Олександра.

– Дякую за розмову.

Анатолій Горобчук.