Додому НОВИНИ Влада і громада Гуманітарна місія на сході країни

Гуманітарна місія на сході країни

7
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно представники Благодійного Фонду Богдана Кицака та Гуманітарного штабу Бердичівщини з гуманітарною місією відвідали деокуповані території України.

Цього разу завезли допомогу в невеликі села: Томина Балка, Софіївка, Широка Балка, Станіслав, Олександрівка, Лимани, що на Херсонщині. Тут люди живуть під звуки вибухів, відчуваючи страх перед невідомістю, з важкими спогадами про окупацію, без роботи, але на своїй землі і в своїй хаті.

Війна триває, несе розруху і страждання. І саме тому ми повинні
об’єднуватися і допомагати один одному. Кожен українець важливий, кожен має робити те, що може, кожен робить свій внесок у Перемогу.

Команда Гуманітарного штабу Бердичівщини вдячна благодійникам, завдяки яким стала можливою ця поїздка: підприємцю Федору Томашевському, народному депутату Богдану Кицаку, волонтерам Jonas Hobel та Nicht reden Machen eV, Геннадію Галецькому та ТОВ «М’ясовита», Бердичівському хлібозаводу, Єврейській месіанській общині «ЯХАД», Олегу Сухацкому, мережі магазинів «Наш край» та Вадиму Речичу, партнерам у Польщі та Німеччині.

Також дякуємо усім, хто допомагав формувати пакети і готував цю поїздку: Олександрі Ремінній, Василю Кобцю, Олександру Щербатюку, Ліні Дмитрієнко, Анні Левандовській, Юлії Чепак.

Безперечно, вдячність водіям та екіпажу волонтерів Богдану Коляді, Денису Моцному, Тетяні Білоус, Тетяні Пасенцян та іншим. Низький уклін військовим, які супроводжували нас і які щоденно захищають нашу землю від російської чуми.

Разом ми обов’язково здобудемо омріяну Перемогу! Слава Україні!

Людмила КИЦАК,
депутатка обласної ради