Додому НОВИНИ Влада і громада Дані обіцянки виконуються

Дані обіцянки виконуються

82
ПОДІЛИТИСЬ

Під час відзначення свята Водохреща в селі Бистрик спільно з народним депутатом України Богданом Кицаком було анонсовано про включення об’єкту «Реконструкція адмінбудівлі під ЗОШ І-ІІІ ступенів на 144 місця в с. Бистрик Бердичівського району Житомирської області (коригування)» до переліку об’єктів, які планується реалізувати у 2022 році в рамках президентської програми «Велике будівництво».

В кінці минулого року Житомирською облдержадміністрацією було успішно презентовано та захищено даний проєкт в Офісі Президента.

Включенню даного об’єкту до загальнодержавного переліку передувала підтримка у його реалізації народним депутатом Богданом Кицаком та майже річна робота сільської ради. Так, завдяки комунікації сільського голови Максима Самчика з проектною організацією ТОВ «Астерія+» було виготовлено нову проектно-кошторисну документацію з урахуванням всіх вимог сучасного освітнього простору та пройдено державну експертизу. Кошторисна вартість проектних робіт становить 1,5 млн. грн. В минулому році за рахунок коштів сільської ради було профінансували 200 тис. грн. Загальна вартість будівельних робіт трохи більше 65 млн. грн. На сьогодні завданням сільської ради є забезпечити співфінансування не менше 10% вартості робіт з реконструкції даного об’єкта в поточному році, а це 6,5 млн. грн.

Невід’ємною частиною освітнього простору у селі Бистрик є ДНЗ «Сонечко», який у 2021 році утеплено за сучасними технологіями (на сьогодні виконано 95% робіт). Загальна вартість робіт становить 1,4 млн. грн., за рахунок коштів обласного та сільського бюджетів вже профінансовано 450 тис. грн. За що вдячні депутатам Житомирської обласної ради Наталії Онуфрієнко та Костянтину Черпіцькому. Завданням сільської ради в поточному році є проплатити залишок коштів за виконані роботи.

Пресслужба Райгородоцької громади