Додому ІНФОРМАЦІЯ Деклараційна кампанія – 2016 вийшла на фінішну пряму

Деклараційна кампанія – 2016 вийшла на фінішну пряму

1117
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівська ОДПІ нагадує, що завершується “гаряча” пора подання декларацій про майновий стан і доходи. Звертаємо увагу громадян, які отримали нагадування щодо обов’язкового декларування отриманих протягом 2015 року доходів, що декларації про отримані доходи протягом 2015 року подаються до 1 травня 2016 року.

Наразі у Центрі обслуговування платників Бердичівської ОДПІ, насамперед, очікують тих осіб, хто одержував доходи, з яких не сплачувався податок, у тому числі іноземні доходи, спадщину, подарунки від фізичних осіб, здавав в оренду рухоме та нерухоме майно, отримував в 2015 році нецільову благодійну допомогу понад 1710 грн. на рік, інвестиційні прибутки від продажу акцій та інших корпоративних прав, доходи від репетиторства тощо. Крім того, обов’язок щодо подання декларації мають і громадяни, які в минулому році отримували заробітну плату та виплати за цивільно-правовими договорами від двох або більше податкових агентів, загальна сума яких перевищила 146160 гривень.

Додамо, що для створення зручних умов для декларантів Центр обслуговування платників Бердичівської ОДПІ працює у вівторок та четвер з продовженим робочим днем – 9.00 до 20.00, а у суботу з 9.00 до 16.00 години.

Звертаємо увагу, що за неподання (несвоєчасне подання) громадянами податкової декларації про доходи статтею 164 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність.

Бердичівська ОДПІ