Додому НОВИНИ День відкритих дверей у навчальному закладі нового типу

День відкритих дверей у навчальному закладі нового типу

787
ПОДІЛИТИСЬ

В рамках Дня відкритих дверей, з метою ознайомлення батьків з умовами, правовим статусом, порядком утворення і основними засадами діяльності освітнього округу, у п’ятницю, 3 лютого, у Гришковецькій гімназії відбулася батьківська конференція на тему: “Формування конкурентоспроможної особистості у процесі навчання і виховання шляхом упровадження інноваційних технологій і методик”.

Участь у ній взяли депутат Верховної Ради України Олександр Ревега та його помічник Софія Томашевська, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Наумчук, начальник відділу освіти Оксана Деліу, дирекція навчального закладу, педагогічний колектив, батьки учнів, які відвідують опорну школу – Гришковецьку гімназію.

На початку заходу директор гімназії Володимир Вержибок закликав присутніх вшанувати хвилиною мовчання усіх полеглих за волю і незалежність України, а також військових і мирних жителів, які загинули на Сході країни під час проведення антитерористичної операції.

SL740427_1Далі, візитівка школи – учні, які тут навчаються, вітали гостей конференції українською, національно-патріотичною піснею, гарними, віршованими рядками, дарували посмішки і акробатичні номери.

Заступник директора гімназії з навчально-методичної роботи Тетяна Еверт повіла присутнім про навчально-виховний процес у школі, здобутки і досягнення гімназії і її учнів.

Про стан справ в освітній галузі району в умовах реформ повідомила начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Деліу.

SL740412_1“Опорна школа – Гришковецька гімназія” – саме під таким гаслом презентувала свою роботу учасникам конференції перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Наумчук. Вона розповіла про пріоритети опорної школи, мету і завдання, а також про діяльність освітнього округу. Тетяна Володимирівна представила увазі батьків модель опорної школи, як центру освітнього округу, назвала перспективи профільного навчання, допрофільної підготовки, надання позашкільних та додаткових послуг для опорної школи та малокомплектних шкіл-філій.

Для створення належних умов роботи опорного закладу керівництвом райдержадміністрації, відділом освіти, педагогічним колективом і дирекцією закладу було зроблено чимало, докладено масу зусиль. Не залишився осторонь депутат ВР України Олександр Ревега, який завжди допомагає школі, а цього року посприяв і залучив кошти для закупівлі нового обладнання та здійснення термомодернізації будівлі.

Так, загалом, спільними зусиллями, вдалося придбати для класних кімнат гімназії комплект лабораторного обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології та географії; апаратуру для записування та відтворення звуку й зображення; комплект мультимедійного обладнання та монтажний комплект, комплект меблів; комплект допоміжного навчального приладдя та пристроїв; комплект обладнання та додаткового обладнання для кабінету “Захист Вітчизни”; холодильне обладнання. Нагадаємо, що наприкінці 2016 року, в рамках Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки, Гришковецька гімназія отримала комп’ютерне обладнання та ліцензійне програмне забезпечення для облаштування кабінету інформатики. За кошти, виділені з Державного фонду регіонального розвитку та співфінансуванні з районного бюджету, для школи був затверджений і впроваджений проект на термомодернізацію. Здійснюється утеплення підвальних приміщень, ремонт даху та вже замінено вікна на металопластикові конструкції, роботи продовжуються…

SL740408_1Олександр Ревега, виступаючи перед батьківською аудиторією, подякував усім причетним до справи – створення освітнього округу, за плідну співпрацю, а батькам за виховання гідної зміни і патріотів України.

SL740433_1Після завершення конференції усі присутні мали змогу оглянути класні кімнати, випробувати мультимедійні дошки, ознайомитися з тонкощами роботи спецпристроїв та віч-на-віч поставити питання як Олександру Ревезі, так і Тетяні Наумчук, що стосуються навчального процесу чи забезпечення школи необхідними засобами і матеріалами.

Прес-служба райдержадміністрації