Додому НОВИНИ День знань та міська педагогічна конференція в Бердичеві

День знань та міська педагогічна конференція в Бердичеві

606
ПОДІЛИТИСЬ

Першого вересня мелодійні звуки шкільного дзвоника скликали всю шкільну родину міста на відзначення початку нового навчального року. Прибрані подвір’я шкіл приймали учнів, педагогічні колективи, батьків та гостей.

Урочистості пройшли організовано та хвилююче. Як завжди, особлива увага всіх була звернута на першокласників, які без перебільшення можна сказати, були головними особами шкільного святкування.

А напередодні міська педагогічна конференція пройшла, вже традиційно, у великій залі МПК ім. О.Шабельника і без тривалої доповіді та виступів. Замість цього був відеоперегляд мрій і бажань школярів.

Вчительську міську спільноту привітав міський голова Василь Мазур та вручив кращим грамоти і подяки. А на виступ начальника управління освіти і науки Світлану Басюк супроводжували, взявши її за руки, двоє маленьких першокласників.

Також освітян міста вітали і нагороджували секретар міської ради Юлія Лефтер, заступник міського голови Валентина Адаменко, завідувач ІМЦ Наталія Гриченко, методист міського управління освіти Ірина Катинська.

Присутніх порадували гарною концертною програмою.