Додому НОВИНИ Влада і громада День “небесних воїнів”

День “небесних воїнів”

598
ПОДІЛИТИСЬ

2 серпня вся Україна відсвяткувала День повітряно-десантних військ. По всіх містах нашої країни пройшли урочистості та пам’ятні акції.

Не оминула ця подія наше місто Бердичів. Після звучання Гімну України та повітряно-десантних військ, всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв. За період проведення антитерористичної операції, під час виконання бойовий завдань на Сході загинуло 415 десантників. В очах мужніх та сильних чоловіків мерехтіли сльози. Нам, жителям мирних територій, лишається лише здогадуватись, які події пережили ці хлопці та чоловіки. Втім, може завдяки цьому, вони так щиро та привітно ставляться до один одного.

Аби засвідчити свою повагу нашим героям, приїхав народний депутат України Олександр Ревега. “Прихиляюсь перед вашою мужністю та героїзмом”, – сказав у своєму вітальному слові Олександр Ревега. А також, за поданням громадських організацій воїнів АТО, народний депутат відзначив подяками та грошовими винагородами бердичівських воїнів-десантників.

PIC_2432_1Вітали воїнів патріотичними піснями зірки міського Палацу культури ім. Шабельника.
Особливо приємним виступом для десантників, став танець колективу “Патріот” за участі самих військових. На знак вдячності, учасників танцювального колективу нагородили військовими гімнастерками.

20160802-0033_1Організатори заходу підготували для гостей та друзів цікаві конкурси. Першим був конкурс по перетягуванню канату. У наступному конкурсі наші хлопці мали можливість показати силу своїм м’язів, підіймаючи на час важкі гирі. А діти, на мить уявили себе немовлятами, та на швидкість випити солодку воду з дитячих пляшечок із сосками.

На завершення свята свої пісні подарував Козятинський патріотичний гурт “ОRION”, що полонив серця любителів українського року. Останньою піснею став гімн десантників у спільному виконанні воїнів та гурту. Як сказав один із командирів десантників: “Головні риси, які мають бути в кожного військового – сила, честь та відвага. Але я бажаю, щоб сила та відвага була з вами поруч на Сході під час боїв. А в мирний час – лишилась честь”.

І вже традиційно, на знак миру, злагоди та щастя в Україні, в небо випустили жовто-блакитні кульки.

Інна Солодка.