Додому НОВИНИ Влада і громада День пам’яті загиблих і свято зустрічі живих…

День пам’яті загиблих і свято зустрічі живих…

392
ПОДІЛИТИСЬ

Громадськість Бердичева чергову річницю вшанування учасників бойових дій на території інших держав, виведення радянських військ з Афганістану спочатку відзначила зустріччю з представниками міської організації інвалідів війни і Збройних Сил.

Сюди прийшли інваліди, а також члени сімей загиблих в бойових діях воїнів-інтернаціоналістів.

Зустріч відкрив голова спілки інвалідів Володимир Борчан, який в своєму виступі загострив увагу і на проблемних питаннях.

Теплі слова подяки присутнім висловили заступник міського голови Валентина Адаменко, голова міської спілки воїнів-афганців Вагіф Мамедов, представники військкомату, військової частини. Вони запевнили присутніх, що робитимуть все, аби вирішити проблемні питання цієї категорії людей.

IMG_9365Учасникам зустрічі було вручено матеріальну допомогу та продовольчі набори.

І вже завершальним акордом вшанування воїнів-інтернаціоналістів став мітинг, який відбувся біля меморіального комплексу, присвяченого загиблим воїнам-інтернаціоналістам, що знаходиться на Червоній Горі. Розпочавши мітинг, міський голова Василь Мазур підкреслив, що день 15 лютого в Бердичеві називають Днем пам’яті загиблих побратимів і святом зустрічі живих. Народний депутат України Олександр Ревега, голова спілки воїнів-афганців Вагіф Мамедов, заступник голови міської організації ветеранів Кравчук, представники військових частин, що розташовані в Бердичеві та інші висловили вдячність і шану тим, хто загинув, виконуючи військову присягу.

До меморіального комплексу лягають вінки і квіти…

В. Захаревич.