Додому НОВИНИ Влада і громада День перемоги в Семенівській об’єднаній територіальній громаді

День перемоги в Семенівській об’єднаній територіальній громаді

760
ПОДІЛИТИСЬ

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом відбулись у всіх населених пунктах об’єднаної територіальної громади.

Зокрема, Семенівський сільський голова Наталія Семенюк взяла участь в урочистостях у селах Хажин, Семенівка, Іванківці.

Особливо багатолюдним був мітинг в селі Семенівка, на якому вшанували 91-річного ветерана війни Володимира Сергійовича Дмитрука, який єдиний зміг за станом здоров’я взяти участь у заходах.

Жителі села, депутати сільської ради, учні говорили слова глибокої вдячності уродженцям села та всім воїнам, які втратили життя і здоров’я, але здобули мир в далекому 1945 році.

Гарним, хвилюючим сценарієм порадували на святі мешканців Іванковець працівники місцевого Будинку культури та учні школи, які журливими піснями і словами нагадали присутнім про ті буремні, криваві і разом з тим героїчні події.

А ось в Хажині по закінченні мітингу відбувся традиційний футбольний турнір з нагоди Дня Перемоги. Переможцем цього захоплюючого змагання стала команда “Колос” з Кикишівки. Це вже повторна їх перемога у такому турнірі. На другому місці – футбольна команда села Хажин. Третім призером стали юні футболісти ФК “Хажин-2”. І на четвертому місці – команда  футбольного клубу “Граніт” (Жежелів).